Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen vasalótok van? Melyik...

Milyen vasalótok van? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
van egy drágább vasalóm, de sikerült ráégetnek vmit a talpára és nem tudom leszedni. Vennék újat,de nem tudom milyet érné meg jobban, amivel nincs ilyen gond.
2021. dec. 14. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ráégettél valamit, az nem a vasaló hibája…
2021. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt tudom

csak nem lehet leszedni róla

esetleg olyan vasaló, amiről, ha úgy adódik, le tudom törölni

2021. dec. 14. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sok (főleg a kínai) textilneműben nem szerepel egészen pontosan, ha kis mennyiségben hőre olvadó műszál is van benne, az viszont a vasaláskor ráolvad a vasaló talpára.
2021. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél vastalpút, bevonat nélkülit. Azt le lehet smirglizni.

Vagy egy kerámiatalpút és megtanusz vasalni.

Vagy vegyél olyan ruhákat amit nem kell vasalni és nem lesz többé ilyen problémád.

2021. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az "öblítő" maradványa szokott szépen lassan ráolvadni a vasaló talpára aztán azt veszed észre egy szép nap, hogy olyan mintha le lenne xarva és levakarhatatlan. Szerves anyag a szagmegkötője amitől illatozik a ruha sokáig.
2021. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bezzeg ha ecettel öblíttene….

30 éves vasalok, soha nem ragadt le semmim

2021. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!