Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb sensitiv...

Melyik a legjobb sensitiv mosószer?

Figyelt kérdés

Mosódió és társai nem játszanak, rendes mosószerre gondolok.

Illetve a legtöbbre rá van írva, hogy optikai fehérítőt tartalmaz, színes ruhákra is ezt használjátok?


2021. dec. 10. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jar citromos mosogatószert használok.
2021. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mosásra? 🤣
2021. dec. 10. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Regen en is mindenfele sensitive mososzert hasznaltam, kulonbseget nem vettem eszre, a dragabb es a sajatmarkas is ugyanazt tudta, a ruhak tisztak lettek, csak en vakartam agyon magam, mert az erzekeny borom meg ezt se tudta elviselni valamiert.

Legutoljara dm-bol a denk mit sensitive mososzert vettem meg, ami elvileg finom es gyapju cuccokhoz van, hat en mindent azzal mostam, mukodott. Talan ha feheritos, akkor azzal nem mosnek szines ruhakat, de passz.

Lehet ez is csak amolyan reklamfogas es tokmindegy. Meg kell nezni, hogy mi van az osszetevokben pontosan.

2021. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosogatásra. Valamit félreolvashattam délben...
2021. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!