Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bosch magasnyomású (Aquatak)...

Bosch magasnyomású (Aquatak) csőtisztító bele megy e a 40-es csőbe amiben 1 db 90 fokos elem az elején?

Figyelt kérdés
Az a baj ahogy látom a végén bonyolult és merev kiképzést látok a képek alapján, tudom ez a vízsugár csőfalára irányító funkció miatt így de akkor se értem mert a profi tisztító szereléknél egyszerűen egy kúpszerű fej van ami előtt 4 darab fúrat van és bizonyos szögben visszafelé a cső falára irányítja a víznyomást. Talán még meg is venném az utóbbit ennek rövid a fizikai kiképzésé tehát lehet hogy átmenne a kanyarokon is de ennek a magasnyomású mosóhoz teljesen más (menetes) a csatlakozója és úgy tudom nincs is adapter kitalálva az Aquatak típushoz. Ami csatlakozik hozzá és amiről feltettem ak érdésemet annak itt alinke: [link]

2021. dec. 7. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Valahol volt hasonló kérdés...

Tapasztalatom szerint egy könyökön átmegy,ha van egy másik,fél~~egy méterrel lejjebb,azon már nem.

Igaz,nekem Lidl-s(parkside)van.

2021. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!