Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon szöszölődő törölközővel...

Nagyon szöszölődő törölközővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos jól bevásároltam kék törölközőből, ma kezdtem használni belőle egy kéztörlőt meg egy nagyot tusolás után. Az egész testem tele volt kék szösszel, de a fördőkád is sőt még a padló is. A kéztörlő is használhatatlan ugyanezért. Meg lehet ezt valahogy szüntetni, vagy dobjam ki mindet?

2021. nov. 16. 20:00
 1/3 anonim válasza:
26%
Előbb-utóbb abbahagyja a szöszölést.
2021. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Sok mosás után jobb lesz
2021. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki ne dobd!

Mosd ki kézzel, meleg vízben, mosószer és főleg öblítő nélkül. Centrizd ki és akaszd ki megszáradni. Másnap tekergesd meg, mert kicsit kemény lesz (Ugye nincs benne öblítő!) menj át rajta porszívóval az szépen ki fogja szedni a selejtes szálakat amik kihullanak. Csináld meg vagy 2x és jó lesz. Új bolyhos zokniknál ugyanez van, csak ott ki kell fordítani és úgy mosni-leporszívózni.

A szárítógépeseknél ez a sztori ismeretlen, de pontosan ugyanezt csinálják, csak nem tudnak róla... a szárítógép porszívózza ki nekik a ruhát. :)

2021. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!