Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell rendesen felmosni?

Hogyan kell rendesen felmosni?

Figyelt kérdés
Vannak olyan vélemények itt gyakorin, hogy ha rendesen felvan mosva szebb lesz mintha elótte porszívóztunk volna. Valaki letudná nekem írni, hogy hogyan kell ezt a felmosást elvégezni? Köszi
2021. nov. 16. 13:08
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Inkább mop-al való feltörlés hasonlít erre a végeredménye, mop-hoz kapható törlőronggyal vagy nedves kendővel. Évekig takarítottam így egy házban, le is teszteltem, második áttörlésre nem volt kösz a kendőn.
2021. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is felmosószettel, moppal csinálom.

Egy cseppnyi tisztítószert teszek a vödörbe, ez lehet Domestos, de lehet szappan, hajsampon vagy mosogatószer is. Ezt felöntöm meleg vízzel, legegyszerűbb zuhannyal, mert ugye akkor nem kell emelgetni a vödröt.

Második törlésre nem teszek a vízbe semmit.

2021. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előtte mindenképp kell porszívózni, különben csak szétkened a koszt, főleg bele a fugákba.

A legjobb eredmény ha fogod a mikroszálas rongyot és kézzel átsikálod a padlót, csak ez rohadt fárasztó

2021. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én felmosószerrel és moppal mosok fel, tiszta a padló minden esetben.
2021. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Leírjuk, de ahhoz tudnmi kellene, hogy milyen padlót akarsz felmosni?

Döngölt föld?

Carrarai márvány?

Metlachi?

PVC?

Linóleum?

Lakkozott parketta?

Laminált szar?

Perzsaszőnyeg? :)

Kültéri rücskös padlólap?

Beltéri seggrecsúszós padlólap?

2021. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Laminált
2021. nov. 19. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt sehogyse mosod fel a klasszikus értelemben, mert szétrohasztod a besdzivárgó vízzel.

Felporszívózod. Veszel laposmoppot. Belenyomod egy vödör vízbe, majd KICSAVAROD ráteszed a kicsavart és csak nedves laponyát, majd azzal áttolod de mindig egy irányban tartva. Forgatni kell. Ezt NEM tilitoligatni kell.

Ha végigmentél vele a szobán, leszeded és felraksz egy másikat amit ugyanígy bevizeztél, kicsavartál és csak nedves maradt. Ennek ez a lényege.

Persze balfaxul szokás használni, visszanyomni a vödörbe, oszt csodálkoznak hogy nem jó. Persze, mert lövése sincs hogyan kell használni, csak szétkeni a lakásban.

2021. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Én a laminált padlót is felmosom rendszeresen, Sofix felmosószerrel és vízes moppal. Semmi baja. Ez hülyeség, hogy nem lehet felmosni.
2021. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi ilyet használunk [link]

Előtte felporszívózok, hogy ne a koszt tologassa ide-oda majd ezzel felmosok. Kevés topshop cucc van ami jó de ez tényleg jó

2021. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na az a reklámnőci tipikusan rosszul toszigálja oda-vissza azt a topshopos vackot. :D Hiába porszívózná fel, ugyanúgy szétkeni a finom port amit az egyirányba tolással, ami a lapos felmosók lényege, tökéletesen fel lehetne szedni.
2021. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!