Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nhálatok mennyi ideig tart...

Nhálatok mennyi ideig tart egy átlagos mosási program?

Figyelt kérdés
2 és fél óra még normálisnak mondható? Én nagyon sokallom, de ennyi a normál pamut program :/
2021. nov. 15. 19:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ohh, hát elég megosztóak a vélemények, köszönöm a sok választ.

Van egyébként egy ilyen gyorsmosási program rajta, az 17 perc. Azt írja, alig szennyezett ruhák gyors felfrissítésére van. A szennyesbe dobott ruháim 90%-a nem szennyezett, ülő munkát végzek, izzadós sem vagyok, a sport/kirándulós stb.ruháimat meg úgyis külön mosom. Mit gondoltok egy ilyen villám mosási programról? Lehetne rendszeresen használni, vagy nem ér azért semmit?

2021. nov. 16. 07:37
 12/19 anonim ***** válasza:

11: az én gépemen is van hasonló, a 30 perces gyorsmosás "speed" változata, 15 perc. Ezt a futós cuccaimnál szoktam használni, amiket minden nap (minden használat után) bedobok mosásba.


Milyen mosógéped van? Semmiféle olyan lehetőség nincs rajta, hogy az alap programokat lerövidítsd?


A fehérneműk kivételével szerintem elég lehet az a 17 perc.

Külön hőfokot esetleg lehet rajta állítani?


Én az előbb említett gyorsmosásnál (ami alapból 30 fok), fel szoktam tenni 40 fokra.

2021. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmire nem jók ezek a gyors programok. Hiába nem koszosak a ruháid, egy gyors program nagyon intenzív, gyorsan forgatja a dobot, sokkal jobban kopnak a ruhák, mintha betennéd az egy órás kímélő programra. Elképzelhetetlennek tartom, hogy lehet 15 perc alatt kimosni.

Nekem a pamut program beállítja magának az időt, de engem nem zavar ha megy 2 órát a gép. Nem kell ott ülnöm mellette, had mosson.

Mi is irodisták vagyunk, a “szebb”, “drágább” ruháinkat mindig kímélőn mosom, hiába csak éppen rajtunk volt.

2021. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13: ha egy-egy darabot kezzel kimosol, mennyi ideig lötybölöd..? Naugye.... 😁
2021. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14: ha jól sejtem sem fizikailag, sem kémiailag nem ismered a mosás folyamatait? 😃
2021. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezt moből vontad le?


A kézi mosás nem mosas?

2021. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De, mosás. De a kézi az kézi, a gépi meg gépi. Két különböző dolgot hogy hasonlítasz össze?
2021. nov. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17:

Miért ne lehetne összehasonlítani?

A 15perces mosásba kb. azt szoktuk betenni, amit (ha csak egy-két darab lenne) kézzel mosnánk ki. Ha pl. egy órát volt rajtad egy műszálas futófelső, vagy hasonló... 2-3 percnél tovább tuti nem lötyböli az ember a mosdókagylóban....

2021. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18:

Nekem teljesen mindegy ki, hogy csinálja, de én a futó, vagy edzős felsőimet nem csak 10 percig szoktam lötybölni.

De tudod mit, legyen igazad!

2021. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!