Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Utazó,hordozható mosógépről...

Utazó,hordozható mosógépről vélemények?

Figyelt kérdés

Új albérletben lakok pár napja. Ma mostam, de az automata régi szar, 2 óra a legrövidebb program, az öblítő benne is maradt, retkes is, a ruhák is büdösek lettem, sokan is vagyunk, 6an a házban...

Nem akarom még egyszer beletenni a ruhát de nyilván ki kell mosni. Egyelőre muszáj itt maradnom pár hónapra.

Arra gondoltam veszek egy ilyen kis műanyag mosógépet.

A semmitől és a jelenlegitől csak jobb lehet.

Valakinek van bármi tapasztalata, ötlete, javaslata?


2021. nov. 8. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van. De csak akkor használom, ha pl. rossz idö miatt nem tudok a mosodába menni. Itthon nincs rendes mosógépem.

Szóval. Ez olyan, mint a régi Hajdú forgótárcsás, csak van benne centrifúga is.

Ott kell legyél mellette, mert nem automata. A vízet neked kell beleengedni. A ruhákat kivenni, leengedni a vízet, újra feltölteni az áztatáshoz, majd átrakni a centrifúgába.

Lényegesen kevesebb ruha fér bele és ugye még teregetni is kell valahol. Amúgy szép tisztára mos, viszont a ruhák kinyúlnak benne.

Vagyis jó pl. nyaraláskor vagy ideiglenesen. Állandóra nem ajánlom.

2021. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Vedd meg a jobbikat.


És javaslok egy fedeles obis vödröt is. Belerakod a zoknit-bugyit, félig melegvízzel, kis mosószerrel, majd összerázod párszor és lerakod 5 percre, majd megint összerázod megint lerakod 5 percre. (közben kiengeded a túlnyomást ami a mosószer miatt keletkezik) Megcsinálod párszor, utána kiöntöd, öblítés ugyanígy, centri nincs, de kicsavarod és kiteregeted.

Obivödörben tudsz áztatni is, ahhoz a keverőtárcsáshoz nem árt. Meg amúgyis ki kell öntened majd valahogyan a vizet... De macerás lesz.

2021. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak volt anno a kollégiumban. Metroban vettük,9900 pénzért,csak mosott. Ilyen oda~vissza forgó Clatronic volt.

A vastag kapucnis pulcsival már nem bírt,a farmernadrággal sem...zokni,gatya,póló,törülköző,vékonyabb pulcsira jó volt.

Azután kb. fél év múlva,a húsvéti szünetben ellopták,-sose lett meg.

2021. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen volt,szerettem.

2021. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi a kempingekbe is mindig visszük, vagy ha a magyar hegyekbe megyünk több napra vadkempingezni. Nekünk igaz nem az elektromos van, hanem a saját lábbal hajtós, de nekünk nagyon bejött. :)

Néha ha van időm itthon vagy nagyon unatkozok kiülök a napra és ott mosok lábbal, így spórolok is, plusz mozogtam is :))

2021. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!