Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Utazó,hordozható mosógépről...

Utazó,hordozható mosógépről vélemények?

Figyelt kérdés

Új albérletben lakok pár napja. Ma mostam, de az automata régi szar, 2 óra a legrövidebb program, az öblítő benne is maradt, retkes is, a ruhák is büdösek lettem, sokan is vagyunk, 6an a házban...

Nem akarom még egyszer beletenni a ruhát de nyilván ki kell mosni. Egyelőre muszáj itt maradnom pár hónapra.

Arra gondoltam veszek egy ilyen kis műanyag mosógépet.

A semmitől és a jelenlegitől csak jobb lehet.

Valakinek van bármi tapasztalata, ötlete, javaslata?


2021. nov. 8. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Rá kellett néznem, hogy mi ez, mert nem ismertem.

Hát tudod, én olyanra ami koptatja, szaggatja szét a ruhát az alján levő tárcsával, külön kell öblíteni a cuccot a kádban, utána vissza és centrizni, biztos nem fizetnék 30-35ezret. Ami kevesebb az végképp komolytalan.

Inkább keresnék egy (Bubbless?)mosodát és heti 1x ott kimosnék mindent. Utána szárazon, hajtogatva hazavinném. Közben tanulnék, vagy olvasnék, vagy gépeznék, kinek mi a fontossági sorrend.

...vagy:

Szólnék a bérbeadónak a mosógép állapotáról.

2021. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Kicsi a befogadó képessége és nem centrifugál, ehhez kell idomulni.
2021. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#2

Van ami centrifugál, most néztem.

[link]

[link]

2021. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Pénzkidobás, nem sokat ér.
2021. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A tulaj tudja.

Nincs időm mosodában ücsörögni, 14-15 órákat dolgozok és nincs is a közelben ilyen

2021. nov. 8. 18:49
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

#5

Ha nincs 10-15 km-es körzetben, az szempont és megértem.

De hogy "Nincs időm mosodában ücsörögni" az nem lenne indok, mert otthon is időt kell szánnod erre a kezdetleges mosásra, öblítésre, centrifugára, ide-oda pakolászásra, plusz teregetés és egyéb.

2021. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak a mosoda vagy egy új mosógép a megoldás.
2021. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Vedd meg bátran, ha el tudod zárni a szobádban. Ismerős a szitu, amikor sokan használnak egy semmitérő tragacsot.

Ha van nélkülözhető húsz-harminc ezred, ne tétovázz.


Anyósomnak volt ilyen, meg volt elégedve. Amikor meghalt, az örökösök egyből lecsaptak rá.


Amúgy a nevében benne van, hogy utazó..nem csodamasina.

A célnak pont megfelel.

2021. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Max negyvenezret adj érte. Csak jobb otthon mosni, ellenőrzött körülmények közt. A max 400Wattos felvételért a tulaj sem szólhat.
2021. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
91%
Vegyél marketplaceen egy használt rendeset, és beszéld le a főbérlővel, hogy valamekkora részét beszámítja a lakbérbe. 30 körül szoktak lenni.
2021. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!