Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gumis lepedők szárítógépben?

Gumis lepedők szárítógépben?

Figyelt kérdés

Akármivel teszem be őket, egy hatalmas gombóc lesz az egészből, magába gyűr mindent és nedves marad.

Van erre valami praktikátok?


2021. okt. 20. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ugyanez van.

Sajnos nincs jó praktikám rá, én a gumis lepedőt "hagyományosan", a kinyitható szárítón szoktam megszárítani.

2021. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Idézek:


"Gépi szárításnál a mosózacskó jó megoldás lehet, szerintem viszont a legegyszerűbb az ágyra húzva szárítani. Vedd ki a lepedőt a gépből, rázogasd meg, majd feszítsd fel az ágy támlájára és a másik végére. Tökéletesen egyenesen és gyűrődésmentesen fog megszáradni."

2021. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vizes lepedőt húzzam fel az ágyra??
2021. okt. 20. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Hát, ha rád nem lehet :)


Na ez tipikusan olyan cucc amivel legtöbbször csak a baj van. Én rá szoktam hajítani a kád fölött a zuhanyfüggöny-tartóra és néha megmozgatom.

2021. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem teszek hozzá mást.Szárítok rajta egy kicsit és a ruhaszárítóra rakom.
2021. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
összehajtom és úgy teszem a gépbe, nem lett gombóc egyszer sem. Mást nem szoktam mellé tenni, gyorsprogramra állítom a gépet.
2021. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%
Én úgy csinálom, hogy félidőben a gumislepedőket kiszedem és megrázom egy kicsit, majd vissza és száraz lesz. Egyébként, ha jó idő van, akkor a lepedőket, ágyneműhuzatotkat inkább kiterítem.
2021. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
Én is így jártam sokszor, amióta szárítólabdát használok nem gyűri be a többi ruhaneműt, amit mellé teszek.
2022. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!