Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép amiben szárítógép...

Mosógép amiben szárítógép funkció is van, tényleg rosszabb, mintha külön mosógépet és külön szárítógépet vennék?

Figyelt kérdés
Igazából nem szeretnék 2 külön gépet venni e miatt.
2021. szept. 27. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Praktikus ,kis helyen elfér . De ami komplett 2 az 1ben kockázata az hogy egy funkció beáll és nincs se mosógép se száritó . Amellett fogyaszt mit az állat . Szomszéd is hajtja folyamatosan , nagy tágas a telek de sosem tereget , de a villszamlat sokallják ...
2021. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ha külön szárítógép lenne nem 2in1 az is fogyasztana ugyan úgy. Miért ha tönkremegy a szárító része, attól még gondolom mosni lehetne vele.
2021. szept. 27. 11:03
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Az meg a baj vele, hogy nem tud ugyanannyi ruhát szárítani egyszerre mint mosni. Tehát a ruhák egy részét vagy ki kell szedni, vagy kisebb adagokban mosol.

Az hogy melyik mennyit fogyaszt... Egyrészt ez nyilván kényelmi dolog, hogy nem kell teregetni, másrészt mi is megvettük az AA+ hatekonysagut, aztán soha nem megy az ECO program mert nem szárítja meg a ruhát akkor meg minek pocsekoljam az áramot egyáltalán?

2021. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Én nagyon meg vagyok elégedve a mosó-szárítógépemmel. Nagyon pici a lakásom, télen nagy gondot jelentett a ruhák szárítása. Nyáron viszont nem azoktam használni a szárítás funkciót.

Arra viszont fel kell készülni, akár egyben, akár külön veszed meg, hogy a szárítógép igencsak gyűri a ruhákat, biztosan többet kell majd vasalni.

2021. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

A külön szárítógép egyeltalán nem gyűri a ruhákat!

Ha van helyed, akkor mindenképpen a külön gépet vedd.

2021. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5. Miért nem gyűri? Ugyan azon az elven működik, mint a mosógépes variáció, nem? Egy előnye lehet viszont, hogy a dob amibe kerül az nem vizes, mint a mosógépnél. Mosási program tényleg nagyon hosszú ezeknél az univerzális gépeknél? Ezért is jobb a külön szárítógép?
2021. szept. 27. 13:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak van, és amikor náluk vagyok, én kezelem. Annyi a hátránya, hogy kétszer annyi ruhát mos ki, mint a mennyit szárít, így felét kiszedem, és két adagban szárítom. Ami nem is baj, mert szétválogatom az apróbb dolgokat és pld. a törülközőket, és más-más programmal szárítom őket.


Nemhogy nem gyűri a ruhát, hanem azóta sokkal kevesebbet kell vasalni. Persze, ki kell tapasztalni, mert van olyan cucc, ami nem bírja a szárítógépet, legyen az külön vagy egybe.


Például van egy nagy kék vászonlepedője, na azt tényleg alig tudtam kivasalni.


A mosási programot is be lehet állítani, a hőfokát és a hosszát is.


Sokkal többet nem fogyaszt, illetve annyival, amennyivel többet megy a gép, mint a szimpla mosásnál. Mert ugyan felmelegíti a levegőt 50-65 fokra, de csak egyszer, és nagyon kicsi térben.

2021. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm a választ. Megkérdezhetem, hogy milyen márkájú mosógép? Szerinted, akkor érdemesebb univerzális gépet venni? Utána már egyáltalán nem kell kirakni száradni? Vasalás és mehet a szekrénybe?
2021. szept. 27. 14:52
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Mindegy mit mondunk, te egybe gépet szeretnél venni, azt is fogsz! :)
2021. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva igen, nem foglal plusz helyet és 1 géppel kevesebb fogyaszt áramot, romlik el. 2 külön gép mellett annyi az érv eddig, hogy több ruha fér a szárítóba. Egymásra pakolni viszont nem szeretném a kettőt, mert nem hiszem, hogy jót tesz a mosógépnek, ami tartja.
2021. szept. 27. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!