Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép amiben szárítógép...

Mosógép amiben szárítógép funkció is van, tényleg rosszabb, mintha külön mosógépet és külön szárítógépet vennék?

Figyelt kérdés
Igazából nem szeretnék 2 külön gépet venni e miatt.
2021. szept. 27. 10:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, mert a lányom Magyarországon él, én nem, és most itthon vagyok, nem tudom megnézni. De ahogy elnézem a képeket, vagy LG, vagy Electrolux.


Azt nem tudom, hogy érdemesebb vagy nem, mert csak ezt ismerem. De ez jól működik. Hogy teljesen megszáradjanak a ruhák, azt persze ki kell tapasztalni, hogy minek mennyi idő kell. Ha nem elég száraz, érzed, nem szeded ki, még elindítod 20-30 percre. Egy idő már tudni fogod. És mondom, vasalni alig kell. Úgy értem a ruhák többségét egyáltalán nem kell. Ráadásul a szöszt is leszedi a ruháról.

2021. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

#10: "mert nem hiszem, hogy jót tesz a mosógépnek, ami tartja"


Emiatt ne aggódj.

2021. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van 10 éve: [link]

Mi meg vagyunk elégedve vele. Már kifutott modell, de a linken megtalálod a használatiját is.

Azóta már vannak újabb modelljeik: [link]

2021. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Ez a gép van a lányomnak. Az Electrolux DualCare. Most már emlékszem. A 13-as második linkjén a második.
2021. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

Nekem külön volt mosó ès szárító, nagyon szerettem, aztán költözèskor kombi gèpet vettünk, felső kategóriából, legjobb èrtèkelèsekkel. Borzalmas a külön gèphez kèpest. Nincs szöszgyűjtője (mivel mosás alatt elázna), minden csupa szösz. Nekem gyűrte ès koptatta is a ruhákat, pedig igen, ki kellett pakolni a felèt szárításnál, vagy kis adagot mosni. Gyűrt is a külön gèphez kèpest.

Ès egy program 5-6 óra, így egy nap kizárt kèt adag mosása,de egyet is nagyon meg kell gondolni.


Eladtuk, most csak mosógèp van, soha többi kombi. Bíztam benne, hogy a règi leszólások óta sokat javult a technológia, de nem, a 2az1ben továbbra is kompromisszumos.

2021. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én imádom, nekünk ilyen "2in1" gépem van. Előzőleg külön-külön gépek voltak, a mostanit jobban szeretem - reggel berakom a szennyest, munka után kiszedem a tiszta, száraz ruhákat és berakom a szekrénybe, sokkal kényelmesebb.

Nem gyűri a ruhákat és nem fogyaszt sokat, ez gondolom a konkrét típustól függ.

2021. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 vagyok

Ja, és nekünk is electrolux van, majd megnézem, pontosan milyen típus.

2021. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha még számít, vagy nem választottál. Én csak ódákat tudok zengeni a miénkről! :) Előnyből indulunk, mert a korábbi mosógépünk 6 kilós volt, a kombi meg most 9, de csak 6-ot tud szárítani. Szemre pontosan tudom a tapasztalat mellett, hogy mennyi cuccot lehet beletenni (de le is méri), ha szárítani akarom és mivel igen okos, ezért a vízmennyiséget is tudja szabályozni mosásnál a töltethez, meg a szárítási időt is a szárításnál. :) Szóval én nem hoznám negatívumként, hogy kevesebbet tud szárítani, mint mosni.

Nekem pozitívum, hogy egyben lemegy a mosó-szárító program, nem kell átpakolni.

Szöszgyűjtő is van benne. :) Jól körbe kell nézni a piacon, nem feltétlenül megvenni a legolcsóbbat és akkor lehet jó kombit találni azért. (Nekünk nem is volt helyünk két különálló gépre, így ha akartuk volna sem tudtunk volna külön szárítót venni, viszont alaposan körbejártuk a lehetőségeket.)

2022. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!