Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen jó illatú tisztítószere...

Milyen jó illatú tisztítószerek váltak nektek be?

Figyelt kérdés

Én egy jó ideje már ecettel takarítok, de megmondom őszintén, hogy hiányzik az a jó friss illat a házból egy ablakmosas vagy takarítás után :( már a család is unja nagyon az ecetszagot.

Jó illatú szerekre vagyok kíváncsi, hogy miket vegyek, nektek mi vált be, ami nem csak jó illatot áraszt, hanem tényleg tisztít is.

Fürdőszobai vizkooldo, wc fertőtlenítő, felmosó vízbe mit tesztek, stb. :)


2021. szept. 17. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a bajom az ecettel.

Viszont a legjobb vízkőoldó!

Én úgy csinálom, hogy a málnaecetes Frosch fürdőszobai tisztítószert keverem be ecettel. Egy spriccelős flakonom van, félig ecet félig pedig a Frosch. Nagyon finom illata van, és tényleg csillog a fürdőszoba.

Felmosó vízbe pedig a kék Mr. Propert használom.

2021. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Evet plusz egy kis illóolaj amit párologtatni szoktak. Kellemes illat lesz a házban. Tescoba is van ilyen illóolaj. 400ft kb.
2021. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!