Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám az izzadtságszago...

Mivel tudnám az izzadtságszagot eltűntetni a ruhákból?

Figyelt kérdés
A párom (férfi) nagyon izzadós. Már vettem neki gyógyszertári izzadásgátlót, mindenféle drogériás dezodort amit ajánlottak, viszont a hónaljánál elég kellemetlen szagú izzadtsága van ígyis. Új felső 3 hordás után már mondjuk ki, büdös. Próbáltam már áztatni a felsőit ecetbe es szódabikarbónába,bedörzsölni marhaepeszappannal vagy vanishel vagy mosószerrel, használtam rá sanytol tesxtilfertőtlenítőt, mosószódát, sport ruhákhoz való mosószert és semmi nem vált be. Segítsetek.
2021. aug. 23. 07:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Cseréld le a párod egy másikra. (férfire).
2021. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Pedig nekem a textilfertőtlenítő vált be, mármint ráöntök a kérdéses részre, és állni hagyom rajta minimum pár órát, utána mosom ki. Most valami Heitmann márkájú van itthon, de szerintem mást is használtam már. Ja és 60 fokon mosok. Nem cukros vagy inzulin rezisztens a párod? Az okozhat ilyen kimoshatatlan szagot.
2021. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1: sose értem az ilyen embereket,hogy akik nem tudnak érsemben hozzaszólni valamihez , miért nen maradnak csenben?! Nem volt vicces.

2. Köszi a válaszod. Nem gondoltunk még erre, de nem lehet kizárni ez alapján,mert édesapám cukros és bizony neki is van ilyen problémája, de én nem is gondoltam erre. Mindenképp utána nézünk.

2021. aug. 23. 07:58
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Pedig vicces akartam lenni. Adjál zöldet légyszi.
2021. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A ruha anyaga sem mindegy. Nekem is voltak olyan pólóim amit ha felvettem 10 perc múlva már büdösödött míg például a túrázós pólóim egész nap lehet hordani akkor sem lesz szaguk.
2021. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Retro márkás felsői vannak 90 szazalekban.
2021. aug. 23. 08:52
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

“ Retro márkás felsői vannak 90 szazalekban.”


Nem a marka a lenyeg, hanem az adott ruhadarab anyaga. Retro pl. Hatarozottan a rossz minosegerol hires…

2021. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igazából a márka megnevezésével nem a minőséget szerettem volna magasztalni én is jól tudom,hogy nem valami minőségi, mert hamar tönkre mennek, de a páromnak csak azok a ruhák tetszenek.

Azért emeltem ki, hogy hátha másnak is adódott azokkal a ruhákkal probléma.

2021. aug. 23. 09:14
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

borotválja a hónaalját. kevésbé büdösödik.

A 3 hordás után az mit jelent? mosás nélkül?

2021. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Borotválja.

Mosással értettem a 3 hordást. Mindent ruhát mosok,minden használat után,kivéve a farmert és a pizsiket 2 használat után. :)

2021. aug. 23. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!