Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Új albérletbe költöztem, és...

Új albérletbe költöztem, és észrevettem, hogy mosás után izzadtságszagúak maradnak a pólóim. Ez meg hogy lehetséges? Rossz a mosógép, vagy mi a baj? :S

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

mosógépbe önts valami klóros fertőtlenítőt, a penész szokott hasonlót okozni. Szedd ki a mosószeradagolót, azt is mosd át vele.

Ha utána is ilyen, akkor lehet, hogy hideg a víz, 30 fok nem fogja rendesen eltüntetni.

2015. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 santinno válasza:

20% ecet szokott csodákat csinálni!

Egy liter ecet be raksz a mosógépben

Élinditod egy hosszú programba amiutan vége.

Ki kell takarítani a mososzer adagolo részt és lent van valahol így nyilas egy dugóval ( csavar 🔩 szerű) ott teli szokott lenni.Pl.( haj,ruha pehek stb stb)

2015. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az ecet a vízkőre jó, de a penész kiröhögi. Ês nem a vízkőtől büdös a ruha.
2015. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Ha fertőtlenítőt teszek bele, akkor azt csak hagyjam állni benne, vagy mit kell vele pontosan csinálnom? Bocsánat ha idióta a kérdés, de nem rég vezetek csak háztartást, és még sosem csináltam ilyet...Megkérdezhetem, hogy te mit szoktál ilyesmire használni, mármint milyen terméket pontosan? Mert még sosem vettem ilyesmit sem...


40 fokon szoktam mosni mindig egyébként. A fehér ruhákat pedig hatvanon.


Az ecetről már olvastam itt néhányszor, hogy alkalmazzák mosógépeknél, köszönöm ezt a tanácsot is!

2015. júl. 26. 13:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy lemegyek most az éjjelnappaliba, és veszek ecetet ha van, és megpróbálom azzal első körben. Majd írok, hogy milyen lett, nagyon kíváncsi vagyok, és nagyon reménykedem...
2015. júl. 26. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta is csinálod? XD
2015. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!