Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tisztitószert használto...

Milyen tisztitószert használtok a fehérnemű fehéritésére?

Figyelt kérdés
valami jot mondjatok már ami hatásos és tényleg szépen kifehériti a fehérnemüt.elöre is köszi a válaszokat
2008. dec. 10. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jóminőségű fehér ruhákhoz való mosószerrel mosom 60 fokon.Ha nem lesz fehér akkor Clorox-ba áztatom.De sajna egy idő után így is megszürkülnek.:(
2008. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Triso
2008. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig küzdöttem,mindig minden beszürkült.És ugy,mint az első válaszoló,én is egy márkás mosopor mellett döntötte.Fehérek maradnak a ruhák.Ha fetőtleniteni akarom őket,a mosopor mellé,öntök domestost.Egyébként nincs szükség fehéritésre.
2008. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én V-betűs fehérítőt használok. Nem írom ki a nevét, nehogy reklám legyen, de biztos tudod, mire gondolok. Nekem bevált.
2008. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kizárólag fehéreket mosol, és a mosópor mellé javaslok egy kis Domestos fehérítő port (vagy előtte áztatni benne), csak a mosógépbe vigyázni kell a mennyiséggel, mert könnyen túlhabzik, főleg mivel mosószer mellé adagolod.
2008. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én soha sem fehéritettem zoknit,meg alsonemüket.

Ha nem koszos(ugy értem nincs vérfolt,ürülék folt rajta,akkor egy jo minöségü mosopor elég.

Igaz én nem 60 fokon,hanem 90-en mosm a fehéreket évek ota,nekem mindig szép maradt.

Bàr sok ismerösöm mossa csak 60 fokon,akkor is fehér marad.

Ahol én élek nincs Domestos,talàn Wanish van,de én még azt se hasznàltam soha.

2008. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!