Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ecetszag hogy menne ki az...

Az ecetszag hogy menne ki az ágyamból?

Figyelt kérdés
Ettem egy kis ecetes ételt, ami kiömlött az ágyamra, és azóta is büdös. Mit csináljak vele? Lehet nem ez a kategória, de nem tudtam hova írjam ezt ki.
2021. jún. 20. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Otthon, haztartas?



Vizezted?

2021. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Volt itt egy lány, akinek a lábszagát az ecet se vitte le. Szerintem őt kéne befektetni az ágyba, talán elmúlna az ecetszag.
2021. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Húzz tiszta ágyneműt.
2021. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az ágyneművel van a gond, hanem hogy a matracra is beleömlött, és nagyon érzik.
2021. jún. 20. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Most nagyon jó az idő. Ha kertes házban laksz vidd ki és mosd ki, most gyorsan szárad. Ha van erkélyed még ott is eltudom képzelni a mosást.
2021. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a napra
2021. jún. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen étel volt de általában hamar el szokott párolni az ecet szaga. Jól szárítsd ki és ha akkor is érzed, mosószeres vízzel kicsit dörzsöld át a matracot. (A legjobb az ipari porszívó, amivel tudsz szőnyeget mosni.)
2021. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.
2021. jún. 21. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!