Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megszűnt az Ariel Baby mosógél...

Megszűnt az Ariel Baby mosógél? Az Ariel Sensitive lehet az utódja?

Figyelt kérdés
Két éve ezt használtam, hamarosan érkezik a kistesó, de sehol nem lehet kapni. Helyette az Ariel Sensitive-t ajánlották. Használja ezt valaki? Újszülött babaruha mosáshoz megfelelő ez?
2021. máj. 14. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Miért akarod mással mosni az újszülött ruháit, mint a nagytesóét? Az ő ruháit vegyszerezed?


Ha nem, miért nem jó az az újszülöttnek?

2021. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is megszűnt. Én már ezt a szenzitívet vettem.
2021. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is kerestük, akkor ez lehet az oka. Pedig úgy szeretem az illatát.
2021. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az illatát imádtam én is, azért is keresem ezt, de sehol nem találom.

#1 ugyanazzal szeretném mosni a kicsiét is, épp ez a problémám, hogy már nem kapható sehol.

2021. máj. 14. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

1-es vagyok. Én arra gondolok, miért nem azzal mosod a kicsi ruháit, amit most használsz a nagyéhoz? Mert vegyszeres?


A kétévesnek jó az?

2021. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
De miért kell kötekedni 1-es? Nem ez volt a kérdés. Süt a rosszindulat a válaszodból.
2021. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szenzitív nem ugyanaz mint a baba mosószer. Az egyik érzékeny bőrűeknek készül,(sokszor ezekben is van irritatív anyag, csak kevesebb) a babásnak szigorúbb sztem az előírása. És pont az illatanyag az ami ilyen esetben teljesen fölösleges és nem jó.

Keress más baba mosószert. legtöbbje csak természetes anyagokat tartalmaz, és mellőzik az illatanyagot is.

2021. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 halskeper válasza:
Mi Lovela Baby folyékony mosószert és öblitőt használunk a védőnőnk ajánlására. Hipoallergén és teljesen illatanyag és szinezék mentes. Én pont olyan mosószert kerestem ami nem illatos, mert valószinűleg az nem is hipoallergén. Tescoban, DM-ben, Sparban szoktam vásárolni de úgy látom, hogy EMAG-on is elérhető. Legutóbb már sikerült kapszulás verzióban is kapnom.Próbáljátok ki, nekünk nagyon bevált! :)
2021. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!