Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinéztem pár álló porszívót...

Kinéztem pár álló porszívót de nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Mitől fúgg hogy hány Volt?Pl:10.8,14,4 vagy 21,5


Akinek álló porszívója van milyen márka azon belül milyen típus?


Néztem Bosch,Electroluxot és Rowentát.


2021. máj. 1. 16:09
 1/8 anonim válasza:
80 alatt nem kapsz jót, ami kitart.
2021. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Max 60at szánok rá.
2021. máj. 1. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél fekvőt, az el van döntve.
2021. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek inkább sperő gépek minimális szívó erővel. Soha nem fog akkora szívóteljesítmenyt nyújtani, mint egy hagyományos porszívó.
2021. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az odáig ok, hogy álló porszívó, de mindenképp ragaszkodsz az akkumulátoroshoz? Csak amiatt kérdezem, mert az akkuk feszültségét soroltad fel. Ha nem akarsz ezzel küzdeni, akkor vegyél vezetékest.

De ha akkus szeretnél: ökölszabály, minél nagyobb az akku névleges feszültsége, elvileg annál jobb szívóerőt képvisel. Vagyis a nagyobbat vedd. De nem ilyen egyszerű! :-) Két paramétert még mindenképp nézz meg, mielőtt döntesz:az egyik, hogy mennyi üzemidőt lehet elérni a porszívóval, mert nem mindegy, hogy 8-10 percig, vagy 25-30 percig bírja az akku. Másik: mennyi az akku töltési ideje: Mert jellemzően 4-5 óra az általános, de vannak olyanok, amelyekre 10-12 óra töltési időt adnak meg.

2021. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
otthon mi a töknek akkus porszívót? Hogy azt is cipelni kelljen?
2021. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem nehez a porszívó.Amit kineztem az 3kg.
2021. máj. 2. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van két kutya mellett, és tökéletesen működik napi használat mellett: [link]
2021. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!