Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől mennek össze a ruhák?

Mitől mennek össze a ruhák?

Figyelt kérdés
Találtam itthon egy ruhát, ami tetszik, viszont kicsit nagy rám. Mit csináljak vele, hogy egy kicsit összemenjen? Egyáltalán meg lehet oldani?
2010. aug. 19. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól mennek össze, hogy magasabb hőfokon mosod, mint amennyit elbír az anyaga. Meg lehet próbálni, hogy mondjuk kimosod 60 vagy 90 fokon, de a végeredmény kiszámíthatatlan. Lehet,hogy jó lesz, de lehet, hogy nem!
2010. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jó is lenne, ha csak összemenne. Roncsolódik a szerkezete, illetve a szín is kifakul. Bár ez olcsóbb ruháknál van leginkább.
2010. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet bevenni belőle ott, ahol bő? A hosszán biztos tudsz változtatni felhajtással. Egy jó varrónő biztos tud segiteni.Jobb, mintha ott megy össze, ahol nem kellene.
2010. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Hát, nekem bonyolult a szabása, szóval nem mernék hozzányúlni, de annyit meg talán nem ér meg, hogy elvigyem varrónőhöz. Elég rugalmas anyagú, ezért gondoltam, hogy talán jó ötlet lenne úgy kimosni, hogy összemenjen, bár, ha az anyag tönkremegy, akkor meg ez sem jó. Na jó, azért megpróbálom, aztán lesz, ami lesz.

2010. aug. 19. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a gyapjú anyagok mennek össze! Ha rugalmas,akkor nem fog összemenni.
2010. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh, pedig már kezdtem reménykedni :D Hát, akkor ennyi.
2010. aug. 19. 10:30
 7/7 Lóbébi válasza:
A timsó-tol is össze megy!
2010. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!