Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kiontottem a kolat a feher...

Kiontottem a kolat a feher falra veletlenul MIT tegyek hogy ne latszodjon ? megvarjam amig megszarad es ugy probaljak valamit vagy most ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj amíg megszárad, most próbáld meg letörölni. Ha nem jön le, legfeljebb újra kell festeni azt a részt.
2021. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy apartmanban van ez ahol karantenban vagyok igy nagyon parazom hogy kifizettetik
2021. febr. 18. 19:09
 3/8 A kérdező kommentje:
villanyfenynel elhalvanyultnak latszik majd holnap a nagy fenyben kiderul 1.lakó vagyok igy nem mondhatom hogy mar olyan volt
2021. febr. 18. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha moshato a festek, akkor siman lemoshatod.En eppen ma suroltam le egy feher falat (VIM-mel) a konyhaban,mert zsir csapodott ra.A kosz lejott, a festek fennmaradt.
2021. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen apartmanokban nem mosható a festék. Valószínűleg nem fog lejönni és ha észreveszik igen, ki fogják fizettetni a festést.
2021. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olajfestekre gondoltam.Teljesen hagyomanyosnak tuno,matt,szines vagy feher,de remekul moshato.A szobakban is ilyennel vannak kifestve a falak,feher es sarga szinnel.Siman lemosom oket,es a festes nem serul.Sot,ha valami erosebb szennyezodes kerul a falra,akkor suroloszerrel esek neki.
2021. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a hiba, hozass, vagy az utolsó napodon menj el fehér temperáért és ecsetért/szivacsért, és fesd le, ha addig nem tűnne el.
2021. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosd le, töröld le, majd keress hypót. Azzal is mosd le. Ha még mindig látszik, akkor keress egy fehér krétát papírboltban és krétázd össze. De ha csak fehér ceruza van, az is jó lesz.
2021. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!