Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csak szerintem elég bizarr az...

Csak szerintem elég bizarr az ahogy az anyósom mos?

Figyelt kérdés

Náluk töltöttünk egy pár napot múlt héten.

Anyósomnak igyekeztem segíteni a házimunkában ahogy tudtam.

Mondta, hogy a mosógépbe már bepakolta a szennyeseket, a mi ruháinkat is.

Felajánlottam neki, hogy akkor teregetni segítek.

Ekkor láttam meg, hogy a már nagyon mocskos felmosórongyot és pár mosogatószivacsot meg egy kis szőnyeget is berakott a gépbe,a fehérneműkkel és a törülközőkkel meg a többi ruhával együtt.

És nem is magas fokon mosta hanem 40 fokon.

Szerintem a felmosórongynak nem nagyon van helye a bugyik közt, eléggé megdöbbentett a dolog.Vagy csak én lennék túl finnyás?


2021. jan. 26. 21:12
 1/8 anonim válasza:
88%
Soha nem mosom együtt ezeket a dolgokat, szerintem egyáltalán nem vagy finnyás !
2021. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég gáz.Mosd ki mégegyszer a cuccaitokat.
2021. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos az én nagymamám is ilyen. Úgy megtölti a dobot, hogy forogni sem tud, és mindent belepakol.

Nézd, ha neki így jó, akkor had csinálja így. Legközelebb meg mond meg neki, hogy a ti ruháitokat nem kell kimosniy

2021. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Fúj.
2021. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Megint egy anyósgyalázó kamu!

Sajnálom, de én ezt nem hiszem el.

Olyan ember nincs, aki a felmosóronggyal és szőnyeggel mosna együtt fehérneműt, vagy ha igen, akkor nem normális és valami intézményben a helye.

2021. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

De van ilyen. Valamiért nem mindenki agyáig ér el, hogy ez miért nem oké. Spórol, nem akar külön indítani emiatt egy mosást, mert az drága. Főleg az idősebb korosztályra jellemző szerintem.

Az én férjem egyébként nagyon lelkes a háztartásban és fiatal is, de neki is évente el kell magyaráznom, hogy bugyival, büdös zoknival nem mosunk össze konyharuhát... :D

2021. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: sajnos van. Saját vidéki rokonaim körében is. Úgy spórolnak az árammal és a vízzel, hogy megtöltik a mosógép dobját mindennel és heti egyszer elindítják. Mondjuk náluk legalább nem a fehérneműt, hanem a kerti ruhákat, plédeket és a takarításhoz használt rongyokat mossák össze a melegítővel meg a farmerrel.

Ez van, nem mindenkinek van ugyanott az ingerküszöb.

2021. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
5, én elhiszem, hogy van, aki együtt mossa. Én a kérdezőt nem értem, egyszerűen semmi értelme a kérdésnek. Ha tudja, hogy gond, minden kérdez; ha meg azt hiszi, végülis lehet oké, akkor ő is olyan, mint az anyós.
2021. jan. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!