Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Terápiás hópárduc?

Terápiás hópárduc?

Figyelt kérdés

Szóval ma éjjel egy igen furcsa álmom volt.

Azt álmodtam, hogy egy oktatási célból használt épületben (nem emlékszem pontosan, hogy gimnáziumi vagy egyetemi épület volt-e) tartózkodtam és vizsgákra készültem. Rajtam kívül több ismerős arcot fedeztem fel az épületben: voltak ott gimnáziumból és az egyetemről ismert ismerősök, osztály- és évfolyamtársak is. Miközben várakoztam a folyosón, beszédbe elegyedtem egy lány ismerőssel, aki azt mondta, hogy orvosnak készül menni, s most fog emelt kémiából érettségizni. Erre én megrökönyödtem kissé, mert én az egyik egyetemi tárgyból készültem vizsgázni abban a teremben, amely ajtaja előtt várakoztunk.

Végül behívattak minket, s megkezdődött a vizsga. A lány írásban érettségizett, mire én szóban vizsgáztam az egyetemi tanáromnál. Aztán véget ért az első vizsga és ismét kimentünk a folyosóra.

Na de ekkor jön a lényeg! Ismét beszélgettem az ismerősökkel, mire azt vettem észre, hogy az épület bejáratánál váratlanul megjelenik egy Arnold Schwarzenegger- féle fazon, aki eközben egy hópárducot vezet pórázon. Erre többen elnémultak, mások folytatták a beszélgetést. A kigyúrt fazon végigvezette a hópárducot az épület valamennyi folyosóján miközben több tanuló megsimogatja az állatot. Aztán a fickó odajön hozzánk, mire a lány ismerősöm elnémul. Én ránézek a hópárducra és megkérdezem Arnoldot, hogy meg lehet-e simogatni ezt az állatot. Erre a fazon azt mondja, hogy hát persze, hogy meg lehet, mert ez egy terápiás hópárduc (!), azért hozta a suliba, hogy csökkentse a vizsgákkal kapcsolatos stressz és az izgalmak mértékét.

Hát végül félelemérzet és gyanakvás nélkül megsimogatom az állatot, olyan élethű volt az egész, hogy tisztán éreztem az állat bundáját. Ez emlékeim szerint este 6 órakor volt, már amennyire emlékszem az álombéli időre.

A vizsga folytatódott. Rejtélyes módon most én érettségiztem, miközben a lány ismerősöm egy egyetemi tárgyból vizsgázott.


Mit ne mondjak, érdekes álom volt. Egyszerre szorongtam és éreztem megkönnyebbülést, érettségiztem középiskolai tantárgyból és vizsgáztam egyetemi tárgyból.


Az lenne a kérdésem, hogy volt másnak hasonlóan fura álma, illetve meg tudná magyarázni valaki, hogy miért volt ilyen élethű és érzelmekkel teli álmom, miközben ezelőtt hetekig nem volt ilyenem?

Ja, és nem ettem közvetlenül lefekvés előtt semmit és az alkoholt is hanyagoltam.



2020. nov. 24. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom összerakni,de az utolsó válaszadó szerint itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1014061..


a hópárduc szimbolikája,hogy veszélyesen hisztis voltál.A párduc önmagában ismételten elkövetett hibát jelent,állatot simogatni pedig a szeretetvágy jele..


A párduc mint totemállat a dominancia és valódi belső erő jelképe amit idővel ki kellene fejleszteni,tehát magabiztos fellépés és határozottság,stb..

2020. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!