Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nemez kabátot lehet fagyasztób...

Nemez kabátot lehet fagyasztóban kezelni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vettem egy nemez (gyapjú) kabátot használtan, és nem szeretném, ha esetleg van benne molylepke, az kárt tegyen benne.

2020. dec. 13. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Életemben eszembe nem jutott volna ez a megoldás, inkább átnéztem volna, hogy nincs e benne moly, pete, lárva.

Viszont elgondolkodtatott a kérdésed és arra a következtetésre jutottam, hogy lehet.

Elvégre télen is hordod, lehet kint -10 vagy -20 fok és akkor is rajtad a kabát, utána nem kell kidobni.

2020. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amennyire szemmel lehetett, átnéztem. Gyakorlatilag úgy tűnik mintha nem is hordták volna.

Nekem onnan jutott az eszembe, hogy olvastam egy cikket a gabonamolyról, hogy be kell tenni az élelmiszert a mélyhűtőbe és elpusztulnak a moly lárvák.

2020. dec. 13. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Kitűnő ötlet!!!

Dobjad befelé lehetőleg fagyasztóládába, hosszában kiterítve -18 fokon.

Tedd bele egy kukazsákba, szívd ki belőle a levegőt, zárd le és tedd bele.

Legalább 3 napig hagyd ott de ne piszkáld!

Utána kiveszed, kiteríted óvatosan, mert törik és hagyod magától kiolvadni, majd kirakod az erkélyre akklimatizálódni.

2020. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt, tovább fokozhatod a dolgot, az összes ruhádat bedobálhatod így, biztos ami biztos.
2020. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!