Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fagyasztót mivel tisztítsam ki?

Fagyasztót mivel tisztítsam ki?

Figyelt kérdés

X úgy csinálta, hogy elővett egy tiszta konyharuhát, és azzal takarította ki...

Gondolom ennek nem ez a menete, hogy kitöröljük a retket, a szart se szétkenjük a wc-ben, hanem lehúzzuk...

Hogyan kellene ezt rendesen megcsinálni?


2017. okt. 23. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a fagyasztó azért nem olyan, mint egy WC - normál esetben nincs benne sz*ar, és nem is igazán koszos, szóval a hasonlatod eléggé sántít!


Ettöl függetlenül enyhén mosogatószeres vízzel kimosni, utána tiszta vízzel átöblíteni és utána szárazra törölni böven elég.

2017. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mosogatószivacsot használtam és kész. De nem volt piszkos, csak jeges. Mire a vizet kiszedtem, tiszta is lett.
2017. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége a fagyasztóba friss élelmiszert tesz és nem székletminta tárolásra használja.

Ha ÁNTSZ laborban dolgozol, és mégis az érdekel, hogy a székletminták után hogyan kell korrektül kitakarítani a fagyasztót írj vissza, és elmondom annak a menetét is.

De ha az otthoni fagyasztódról van szó, bőven elég, ha a teljes leolvadás után mosogatószeres vízzel átmosod a belső felületeket és a gumi gédereket. Aztán tiszta vízzel áttörlöd, esetleg papírtörlővel a nagyja nedvességet felitatod. Aztán hagyd szellőzni, megszáradni rendesen.

Ennyi.

2017. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.: Kaki van a fagyasztóban, vagyis volt.

Nyitva volt a fagyasztó, a macska pedig belemászott, és odacsinált. Szóval érdekelne hogyan kell korrektül fagyasztót kakátlanítani.

2017. okt. 24. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvaszd le, távolítsd el a szennyeződést, mosószeres vízzel öblítsd ki, majd fertőtlenítőszerrel (akár sima hipó is megteszi) áztasd, majd többször öblítsd forró vízzel. Töröld szárazra és kész is vagy.
2017. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó nagy kamu.
2017. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a macska beleszart, akkor az általános tisztítás után ezzel

[link]

kezeld.

Ha a HACCP előírásainak megfelel, valószínűleg neked is jó lesz.

2017. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6.: Te honnan tudod ennyire mi a kamu, és mi nem? Online hazugságvizsgálód van talán?

2017. nov. 1. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Leengeded a fagyót. Kiszeded a jeget meg a kakit és kipucolod. Én domestost teszek a vízbe és azzal mosom le. A fiókjait is azzal mosom ki pedig a mienkben nincs macska kaki. Nekem így higiénikus. Felül is kiszedek mindent mivel kombi hűtő. Domestosos vízzel átmosom, lefújom sanytollal és papír törlővel áttôrlöm. Utána domestosos vízzel lemosok minden üveget joghurtot mindent amit vissza teszek.
2017. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!