Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosáskor csak szerintem nem...

Mosáskor csak szerintem nem szívnak be elég vizet az újabb mosógépek? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem vagyok megelégedve azzal a vízmennyiséggel. Mit lehet tenni?

Milyen mosógéped van?



2020. dec. 1. 14:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%

Csak azt elfelejtitek, illetve meg sem akarjátok hallani, felfogni meg pláne nem, hogy változik a gépek mosási technikája, a ruhák anyaga, a mosószerek összetétele. Nekem energiatakarékos gépem van, tökéletesen kimos mindent.

Csodát meg egy géptől sem lehet várni, az extrán koszos, foltos ruhákat elő kell kezelni, be kell áztatni, csak ezekhez már a mai háziasszonynak mondott hölgyek lusták!

2020. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%

Azzal lenne egy mosógép környezetbarát, ha strapabíró anyagokból lenne, szerelhető lenne, amelyik gyártó nem szerelhető üsttel vagy direkt nem megfelelő anyagokkal készít gépet, azt rongyosra büntetni.

20 évig lehessen használni. Amelyik nem ilyet gyárt, azt a csőd közelébe büntetni.


A sok gyártás és szállítás, keletkező hulladék kezelése, na az a környezetszennyező.



Amúgy aki utántölt vizet, annak a mosógépe nem szivattyúzza azt ki vagy nem ír ki hibakódot?

2020. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
A ruhát a felhasználók teszik tönkre, akik nem tudják használni a mosógépeket és a mosószereket.
2020. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
16%
Te melyik gyártónak dolgozol?
2020. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%

Elég új, hogy ezek az ipari hulladékok annyi vizet használnak, hogy nem is látni a dob alján a vizet.


Majd az idő megmondja.



A rendelkezésre álló eszközökkel számszerűsíteni kellene, hogy mi a károsabb: vízzel működő, de 20 évig működő gépek, vagy a szuper víztakarékos, de 3-5 évig működők.

2020. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
45%

A mi gepunk erzekeli hogy mennyi ruhat tettunk bele es az alapjan enged a dobba vizet.

Felesegem papaja azt csinalja hogy lavorral meg ad hozza vizet :D

2020. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
66%
Tévedés. Van egy vízszint a gépben amit el kell érnie. A ruha telítődik vízzel, és ha már nem csökken a vízszint akkor nem rak hozzá. Persze ha nem olyan ruha van benne ami a programhoz megfelelő, nem is lesz jó, lehet szerencsétlenkedni mint a drága após.
2020. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

Már a 2005-ös modell, konkrétan az LG WD-10302NUP is elkezdett szivattyúzni, ha túl magasnak találta a vízszintet. Ismerősöm energiatakarékossági céllal meleg, ráadásul valami jó kis szerrel tele vizet adott hozzá a mosógép tisztítását célzó mosáshoz és egyszercsak elkezdett szivattyúzni a gép. (Nem volt ám az a hozzáadott víz szélsőségesen sok.)



Tehát a maiakkal szerény véleményem szerint halott ötlet, hogy kívülről vizet adagoljunk hozzá.

2020. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
40%
Az a kérdés, hogy a te géped tud-e plédet mosni. Úgy értem, van-e egyáltalán olyan program rajta, ami azt kezelni tudja.
2020. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
47%
Jó lenne ha lehetne állítani a víz mennyiségen!
2020. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!