Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kicsit sűrű és nyúlós lett az...

Kicsit sűrű és nyúlós lett az öblítőm, így már nem lehet használni?

Figyelt kérdés
Coccolino öblítőről van szó, nemrég vettem, még több mint a fele megvan, és olyan lett az állaga, mint a puding, sűrű. Lesz valami baja tőle a ruháknak, mosógépnek, vagy dobjam inkább ki..?
2020. okt. 31. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell dobni!

Én is jártam így, mindent megpróbáltam, hígitgattam, rázogattam, az eredmény az lett, hogy a ruhák foltosak lettek, az öblítőtartály meg eldugult.

2020. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol vetted az öblítőt, "100-asos" boltban? (Euro Market, vagy hogy hívják most)

Ne használd, sajnos az kuka... :-(

2020. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos kuka. De hogy tudott egyáltalán úgy besűrűsödni?
2020. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

1-es vagyok.

Bárhol vette, ha hosszan áll, ez bekövetkezik.

Én Ausztriában veszem az öblítőt, de elkövettem a hibát, hogy 5 literes kiszerelésben vettem és nálam nem fogy ennyi szavatossági időn belül.

2020. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1,4, ezt írja a kérdező:


" nemrég vettem, "


Nem véletlenül kérdeztem, hogy vette, mert pl. bizonyos multiknál nem fordul elő, vagy ha mégis, akkor kicserélik blokk ellenében.

2020. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy kínai boltban vettem a Móricz Zsigmond körtérnél:S
2020. nov. 1. 05:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos, akkor meg is van a tanulság - lehet, pár ft-al olcsóbb ilyen helyeken, de hosszútávon jobban jársz, ha MEGBÍZHATÓ HELYEN veszed, akciósan.


Egy darabig vásárolgattam ilyen helyeken, majd aztán amikor az öblítőnek semmi illata nem volt és rájöttem, hogy gond nélkül felvizezik az öblítőt, akkor leszoktam róla. Azóta csak olyan helyen veszem, ahol nem csinálnak ilyent vagy gha mégis minőségi problémám lenne, akkor visszaveszik szó nélkül.

2020. nov. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sosem vettem még kínaiban, gondoltam egyszer kipróbálom, 2020ban csak nem árulnak ott olyat, ami rossz.. Hát tévedtem, többet akkor ott nem veszek..
2020. nov. 1. 06:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár kínaira nem jellemző a csere, de ha még nem dobtad ki, akkor megpróbálhatod visszavinni, hátha :D :D Legalább tud róla, hogy olyan.

Bár esélyes, hogy elhajt (bocs).

2020. nov. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!