Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » El szoktátok zárni a vízcsapot...

El szoktátok zárni a vízcsapot miután a mosógép befejezi a mosást?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 11:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%
Jajjdejó, hogy valaki feltette a kérést, majd elkezd reklámozni egy felesleges terméket, ami valószínűleg nem fogy, ezért van szüksége ennyire a reklámra.
2020. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%
11: ja-ja, ezt hívják gerilla-marketingnek...
2020. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig elzárom mert nem tart semmiből az egész művelet, ahogyan a nyitása sem. Arról nem beszélve hogy áramtalanítom is, magyarul kihúzom a konnektorból. Régen volt ebből problémánk hogy a mosógép cső csatlakozójánál kilazult a rászorító bilincs és eléggé eresztette a vizet. Aztán lehetett takarítani utána jócskán. Nekem a mosógépszerelő ismerősöm is javasolta hogy energia mentesítsük használat után a gépet, tehát áram, és víz alatt ne legyen, zárjuk el azt a kis csapot semeddig sem tart elfordítani, a gépet kihúzni a konnektorból szintén nem kerül semmibe. Egyébként a használati útmutatókba is egyértelműen le van írva hogy ezeket érdemes nem elhanyagolni.
2020. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem, mert ahhoz le kellene bontanom a kád oldalát, mert a kád alatt van nálunk a csapja illetve a lefolyója is, nem a kádba ereszt a gép.
2020. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%
Sőt belul szarazra torlom, es visszateazem a gyári csomagolasba.
2020. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
100%
Nem szoktam elzárni.
2020. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Értetlenül állok a 11-es és 12-es válaszból áradó rosszindulat elött és azok elött is, akik az értelmes válaszokat lepontozták.

Egy egyszerü háziasszony vagyok, és én is ugy gondolom, hogy el kellene zárnom a vizcsapot is, mint ahogyan egyébként áramtalanitom minden mosás után.

De nem szoktam. :(

Egyszerüen kiváncsi voltam rá, hogy mások hogy szokták.

Megkérdeztem.

Erre való a Gyakori, nem?!

2020. okt. 8. 13:56
 18/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam. Be van építve a konyhában, gyakorlatilag minden nap be kellene másznom hozzá a mosogató alá. Ha elutazunk akkor a házban zárjuk el a bejövő vizet.
2020. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktam elzárni. Be van építve a mosógép egy keretbe a szárítóval együtt. Nem férek hozzá gyakorlatilag.
2020. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező: És az egyszerű háziasszony kérdésére hirtelen 3 válaszoló 7-ből ugyanazt a terméket ajánlotta. Mert ez valószínűleg nagyon gyakori, az emberek majdnem fele használja. Pláne, hogy felesleges. Én soha nem zártam el, a rokonságban senki, ismerettségben senki és évtizedek alatt soha nem történt semmi.
2020. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!