Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyhából nyílik a szobám és...

Konyhából nyílik a szobám és állandóan büdös van, mit csinájak?

Figyelt kérdés

Nem zár rendesen az ajtó, a repedéseken, illetve az üvegnél is elnyílik 1 centit, minden egyes bűz bejön hozzám.


Ráadásul a szüleim nem szellőztetik a konyhát, mert "megfázunk", rettenet bűz van, nyáron is. Ha kinyitod, akár palacsintasütés után, őrjöngenek, aztán bebasszák, majdnem kitörik. Ráadásul a mosogató szét van rohadva, és a kinyithatós részben van tárolva a büdös víz, mert nem folyik le... Állandóan minden egyes bűz hozzám jön be, már nem bírom...


Titokban a szobámba beengedem, majd kiszellőztetem, de azért is lebasznak. Mert "miért baj a büdös, szájon verlek, menj előkelő helyre".


Nem bírom. Nem zár az ajtó, minden egyes szag, bűz nálam köt ki.


2020. szept. 29. 18:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Így az a baj veszett fejsze nyele... Hulyék a szüleid.. megszoksz v megszöksz.
2020. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve, h ogy a hajam főként, de a ruháim is beveszik a szagot... Alapból gusztustalanság van itthon.


Anyám vírustagadó, általános iskolában dolgozik, mindig beteg kb., de kezet sem mos...


Egyébként másra futja, de basszus ebben mosogatja az edényeket, amiben eszünk, meg alatta rohad a víz.


Mondjuk valóban szar helyen van a konyha.

2020. szept. 29. 19:43
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen helyen, igénytelen emberekkel nem tudsz mit kezdeni, ha tanulsz akkor valami ingyenes koli kéne neked és minél ritkábban hazajárni.


Korona ide vagy oda, az h nincs rendes lefolyó... Full gáz

2020. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jo, nincs lefolyó, de mosogatót fertőtleníti?

Elvenne a bűzt, es kevesbe lenne veszelyes. Te is negcsinalhatod.

Meg probald ki, amit egyes írt. Konyhaablak szobáddal szemben van?? Nyitva van? Ott nem fuj be szel?

2020. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Konyhaablakot nem engedik kinyitni, mert "megfázunk", ha kinyitom bebassza. Meg "büdös az miért baj, menj előkelő helyre"!


Egyébként a mosogató tiszta penész, mindenhol, azon nem segít semmi. Régebben ráöntöttem egy liter Domestost, de anyám újra mocskot csinál... Azt az egészet, elégetni kellene, bacilus telep... Full penész...

2020. szept. 29. 23:16
 16/22 Lena7 ***** válasza:

Ha az ajtót nem engedi kicseréltetni, akkor esetleg felújítani nem lehetne ?


Biztos van olyan ember a környéketeken, aki ért hozzá, olcsóbb is lenne így megcsináltatni, mint ha egy új ajtót vennél.


A mosogatót pedig tényleg nagyon hamar kikéne cserélni, mert ez így nagyon nem higénikus.


Ha vennél 1 újjat, akkor biztos, hogy anyudék nem cserélnék inkább át arra ?🤔


Nem sokára úgy is itt van a black friday, biztos lelesznek a mosogatók is árazva. (Nem minden akció átbxszxs a black friday-en, még mielőtt valaki ezt írná)


Lehet, hogy ha meglátná anyud, hogy most nem olyan drágák, akkor venne 1-et.

2020. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem venne, mert jó az még.

De ilyet nem láttam 80 alattiban nagyon. De biztos van.

ő az, aki a lekvárról lekanalazza a penészt, és eszi tovább, stb.

Ezért se jut eszébe, hogy ez nem egészséges? ti ezekből esztek?

2020. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"ő az, aki a lekvárról lekanalazza a penészt, és eszi tovább, stb."


Rátrafáltál, bár a szüleim 60-asok!

2020. szept. 30. 12:46
 19/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A ruháid közé próbálj szappant vagy illatpárnát vagy levendulát tenni. Meg létezik textilfrissítő is.

Vagy próbáld meg azokat a ruhákat, amiket lehet hajtogatva tárolni (pólók, pulóverek, farmerok) nagyobb nylonzsákban, pl. 60 literes szemeteszsákokban tartani, és úgy tegyél melléjük egy darab szappant. Tudom, hogy ez nem nagy segítség, de mikor én laktam egy ideig penészes lakásban, nekem bevált, legalább a ruháimnak nem volt penészszaga. A hajam meg naponta mostam.

2020. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy naponta egyszer fertőtleníted a mosogatót... anyukád "helyett"... És reggel-este szellőztetsz egy negyed órát vagy amíg be nem csukja.
2020. okt. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!