Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyhából nyílik a szobám és...

Konyhából nyílik a szobám és állandóan büdös van, mit csinájak?

Figyelt kérdés

Nem zár rendesen az ajtó, a repedéseken, illetve az üvegnél is elnyílik 1 centit, minden egyes bűz bejön hozzám.


Ráadásul a szüleim nem szellőztetik a konyhát, mert "megfázunk", rettenet bűz van, nyáron is. Ha kinyitod, akár palacsintasütés után, őrjöngenek, aztán bebasszák, majdnem kitörik. Ráadásul a mosogató szét van rohadva, és a kinyithatós részben van tárolva a büdös víz, mert nem folyik le... Állandóan minden egyes bűz hozzám jön be, már nem bírom...


Titokban a szobámba beengedem, majd kiszellőztetem, de azért is lebasznak. Mert "miért baj a büdös, szájon verlek, menj előkelő helyre".


Nem bírom. Nem zár az ajtó, minden egyes szag, bűz nálam köt ki.


2020. szept. 29. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Keress ilyen öntapadós, nyílászáró szigetelőt:


[link]

2020. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Lena7 ***** válasza:
100%

Az első nagyon jő ötletet adott. Szerintem próbáld meg!


Esetleg szerez be valamilyen illatosítót/erősebb ilatú párologtatót (nekem párologtatóm van, piszok jó illatott csinál a szobába. Külön párologtatós olajakat kell hozzá venni, vannak erősebb, édesebb, semlegesebb illatok is, kitudnád választani a megfelelőt)

2020. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de a palacsinta olajszagot ez sem nyomja el
2020. szept. 29. 19:06
 4/22 Lena7 ***** válasza:
0%

Vannak tényleg nagyon erős illatok, ami lehet, hogy nem 100% lékban de mondjuk 50-60 ban elnyomná.


A mosogatógépetekbe pedig mit raktok ?


Mert ami berekerül tabletta, annak semlegesíteni/el is kéne nyomnia a szagokat. Szóval vagy a mosogatógéppel vannak nagy problémák vagy pedig a tabletta rossz.


Szerintem vegyél olyat, amit az első mutatott. Ha az nem válik be, akkor próbáld meg megbeszélni anyuddal

2020. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nincsen mosogatógépünk!!!


Sima fa mosogatónk van, ami el van rohadva, penészesedve. Illetve alul nagy egy vödörven áll a büdösvíz, amivel modogatott, mert nincs lefolyó a konyhában.


Lehet azt hiszed vicc, de nem sajnos. Anyámnak így jó. "menj előkelőékhez"

2020. szept. 29. 19:15
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudjuk megoldani. Ventilálhatsz, de attól nem lesz jobb. A szagokat nem elfedni kell, pl. illatosítóval, hanem megszűntetni.
2020. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni,hogy szellőztetsz a konyhában is meg nálad amikor nincsenek otthon meg kiöntögeged a vizet, kifertőtleníted ezeket tudod tenni a szigetelésen kívül illetve utolsó sorban majd a költözés
2020. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nálam mindig nyitva az ablak kb. Mert nagyon büdös lenne!


Az a mosogató életveszély.

2020. szept. 29. 19:22
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha dolgozol akkor lecserélhetnéd nekik kari ajiként vagy mit tudom én
2020. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tanulok, de nem engedi, pénze lenne rá... Ajtót akartam már cseréltetni, de azt sem engedi, mert elvileg egyedi, meg akkor az összeset kellene, illetve, hogy ez a ház ezzel az ajtókkal dől össze.
2020. szept. 29. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!