Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lomtalanítás Zuglóban?

Lomtalanítás Zuglóban?

Figyelt kérdés
Kedves Zuglóiak! Mely napokon van a VII. kerülettel határos részeken a lomkikészítés? (Dózsa György út - Thököly út, Récsei Center, stb.)

#lomtalanítás #XIV. kerület #Dózsa György út Zugló
2020. júl. 10. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az FKF honlapján teszik közzé.

[link]

XIV. kerület

július 5-20.


Ki fogják plakátolni.

2020. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennyit én is tudok.

De minden házra csak egyetlen nap jut a 15-ből, hátha valaki tudja már, melyik az.

2020. júl. 10. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én újpesti vagyok, hozzánk a héten dobták be a postaládákba, és 2 hét múlva lesz nálunk. Valószínűleg máshol is így tájékoztatják a lakosságot, szóval 2 héttel előre már lehet tudni az időpontot. Ha arrafelé még nem volt ilyen tájékoztatás, később várható. Remélem, kapsz választ Zuglóból is, hogy jött-e már ilyen értesítés vagy még nem. :-)
2020. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: Tudom, csak nekünk nincs ott postaládánk, nem lakunk ott, egy tárolót bérlünk ott, és abból szeretnénk lomtalanítani.

Azon a napon szeretnék csak odautazni.

2020. júl. 10. 11:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!