Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Próbáltátok már ezt a trükköt?

Próbáltátok már ezt a trükköt?

Figyelt kérdés
Ha úgy érzed nincs elég ruhás, borítsd ki az összeset egy kupacba és mérlegelj. Én ma ezt csináltam és...kiábrándító volt, de nagyon. Kérlek ne jöjjetek azzal, hogy más pedig éhezik. én is nagyon jól tudom, de ha egymáshoz vágjuk ezeket, attól nem lesz jobb semmi se. De vissza térve. Brutális volt látni. Aztán nekem ez még arra is jó volt, hogy átnézzem melyik kell és melyik nem. Ajánlom minden nőnek, hogy próbálja ki.

2020. jún. 4. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
"Ha úgy érzed nincs elég ruhád*" elírtam, bocsi:)
2020. jún. 4. 13:56
 2/7 anonim válasza:
55%
Én most ismerkedek a Konmari módszerrel, emiatt csináltam ugyan ezt. Nagyon meglepő volt :o
2020. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs elég ruhám, az nem azt jelenti, hogy nincs sok ruha a szekrényben, hanem nincs elég, amit még szeretek, ami még teszik, amit még szívesen hordok. Szóval nálam ez nem működik :) Kiborítás nélkül is tudom, hogy mennyi van, és hogy mennyit hordok belőle.

Én rendszeresen, legalább évente egyszer átnézem és kiselejtezem őket. Ami nem kell azt leadom valahol, ahol még hasznát veszik.

2020. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal egyszerűbb megoldás is van: ne vegyél meg feleslegesen ruhát. Amúgy ne csak a nőknek ajánld, nekem 2 polcon elférnek a ruháim(én vagyok a nő :D)páromnak meg 3 polc is kevés, pedig nem öltözködés mániás.
2020. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72%
Minden évben ezt csinálom szelektalas miatt 😃
2020. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló

Éppen ez az! Nem veszek feleslegesen ruhát, de valahogy elnyeli a szekrényem

2020. jún. 4. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
16%

Nekem tele van a szekrényem, de a ruhák nagy része nem jó rám méretileg.

Most mondhatjátok, hogy miért nem dobom ki őket? Folyamatosan ing a súlyom. Hízok és fogyok folyamatosan. Nem vehetek teljes új ruhatárat évente.

2020. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!