Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vízben oldott reszelt mosószap...

Vízben oldott reszelt mosószappannal próbáltatok mosógépben mosni?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok, milyen lett a végeredmény, milyen higítási arányt javasoltok?
2011. máj. 20. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mosószapannal nem lehet gépben mosni,mert túlságosan habzik,és kifolyik a gépből.
2011. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Többen azt mondták, hogy lehet, minden további nélkül. Többiek, mit gondoltok erről a kérdésről?
2011. máj. 20. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Én simán belereszelem, ha koszosabb ruhákat mosok, csodákra képes. A Caola fajtát szeretem. És nem folyik ki a gépből. Nem is értem, hogyan folyna ki??
2011. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor elfogyott a mosóporom rezseltem és a mai napig használni szoktam de csk 30-40 fofkon felültöltős whirlpoolom van még nem folyt ki belőle kell reszelni egy kis edénybe és egy pupos meg egy sima evőkanállalevőkanállal teszek bele egész jó az eredmény de öblítőt is használj és jo puhák lesznek a ruhák is jó mosást!
2011. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!