Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cserelitek a...

Milyen gyakran cserelitek a villakat? Be szoktatok neha aztatni?

Figyelt kérdés
Feltunt hogy eleg gusztustalan nemelyik villam. A hegyei kozott megmaradt a kosz es nem is tudom onnan kiszedni, kefevel sem jon le. Eleg alaposan szoktam mosogatni es massal nincs is ilyen problemam. Ti hogyan tartjatok tisztan?

2020. máj. 30. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, mert nekem/nekünk mondom nem szárad rá a kaja, nem tudom mit csinálok másképp mint a Kérdező. Kézzel mosogatok,nincs gépem, bár volt idő, amikor használtam.

Az ételnek pedig nem hagyok időt megromlani, ha tudom, hogy már nem fogjuk megenni (de olyan amit kutyus szeret) odaadjuk neki.

Persze, be is áztathatja, elmoshatja, de elkerülendő ne szökőévente mosogass ön, hanem mindennap.

2020. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
*mosogasson
2020. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Jó, akkor minden elismerésem a tiéd, mert egyértelmű, hogy te vagy a Földön az egyetlen, akinél még soha nem romlott meg kaja. (Kalaplengetés)

További szép estét!

2020. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Biztos, hogy romlott már meg, de nem jellemző, mivel naponta főzök, így az el is fogy.

Persze van amit eszünk 2-3 napig, de annyi idő alatt semminek nem lesz baja hűtőben. Nem azért írtam a kaját, nincs ebben semmi extra tudás a részemről, más is főz naponta.

2020. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Ott hibáz a kérdező, hogy a használt étkezővillára hagyja rászáradni az ételt. Nálunk szinte mindig van a mosogatódrezben egy tányér, csésze stb, amiben ilyen-olyan okból van víz is.Ebbe a vízbe tesszük az evőeszközt, így nem szárad rá semmi.
2020. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem biztos, hogy koszos.

Egy idő után elszíneződik némelyik.

2020. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!