Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyharuhát naponta cserélitek...

Konyharuhát naponta cserélitek? ha a fürdöszobába is használtok kéztörlésre törölközött azt hány naponta cserélitek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Konyharuhát általában hetente. De van, hogy gyakrabban, pl. egy-egy nagyobb főzés, sütés után.

Kéztörlőt is hetente cserélem. Illetve, ha vendégek jönnek, akkor nekik teszek ki frisset.

2015. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A konyhában 2 friss konyharuha van mindig kikészítve, az egyik kéztörlésre, a másik a pult letörlésére.2-4 naponta cseréljük őket. A fürdőszobait hetente, ill. Ha vendégek jönnek akkor külön frisset rakok ki.
2015. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4-5 konyharuha van befogva, azt hetente mosom. Törölközőket heti 2x.
2015. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kéztörlőt hetente,,fe havalamiért nem szárad meg és nedves marad akkor gyakrabban. Pl most sok orrfujas miatt kat mostam kezet,nem szaradt meg a keztorlo.

Konyharuhat akkor cserelem ha foltos lett,vagy husssal dolgoztam a konyhaban es bele toroltem a kezem

2015. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

konyharuhát kb havonta mosom, de mivel használok papírtörlőt, kb csak mosogatás után a kezem törlöm vele, vagy ha rögtön valamit használni akarok és még vizes, akkor azt. egyszerre be van fogva 2-3.


kéztörlőt meg akkor, ha látom, hogy koszos (kb az is havonta van szerintem)


de mi csak 2-en vagyunk és nem vagyunk sokat itthon.

2015. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yehudina válasza:
52%
Ugye törülközőt akartál írni, nem pedig egy múlt idejű igét????
2015. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hetente, jobbára kéztörlésre használjuk, inkább a papírtörlő híve vagyok, ám ettől függetlenül cserélem hetente.
2015. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetente cserélem őket, 60 fokon mosom és vasalom is
2015. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a konyharuhát is és a kéztörlőt is hetente 1x cserélem. Konyharuhából nálunk is 2 van befogva. Mindent 90 fokon mosok, így vasalni nem szoktam.
2015. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!