Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Meg szeretném tanulni a...

Meg szeretném tanulni a szabást, varrást. Egyedül meg tudom tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni egyszerűbb praktikus dolgokat pl. hogyan tudom felvarrni egy nadrág szárát vagy bevenni egy szoknya derekát stb., illetve akár használható darabokat is készíteni saját magamnak (pl. vászontáska vagy akár ruhadarabok). A legjobb az lenne, ha el tudnék menni egy tanfolyamra, viszont erre sajnos nincsen lehetőségem (idő). Alap eszközök vannak itthon, mert anyukám tud varrni. Ugyanakkor csak egyedül tudnám megtanulni, más lehetőségem nem nagyon van. Teljesen kezdő vagyok, egyáltalán nem tudok varrni és nem tudom, hogy esetleg léteznek-e olyan könyvek, internetes anyagok stb., amik segítségével tényleg el lehetne ezt sajátítani.
2020. máj. 17. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A net roskadozik a szabás-varrás oktató anyagoktól.


https://www.youtube.com/results?search_query=varr%C3%A1s+ala..

2020. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Persze, csak konkrétan egy gombot nem tudnék felvarrni, szóval az ember kezdőként abszolút nem tudja, hogy mivel kezdjen vagy mi után nyúljon. Legalábbis én így vagyok ezzel.
2020. máj. 17. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, nézegesd a videókat, olvasgasd a leírásokat. Ami tetszik, azt kipróbálod.
2020. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is most ezzel ,szenvedek'

nézz szét google-n, youtube-on

hajrá ;)

2020. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem pár éve. Teljesen autodidakta módon tanulgattam a varrást. Épp most lettem kész egy zakóval. Ha érdekel, hamar belejössz, az interneten rengeteg hasznos segítség van. Előny, ha megy az angol, de anélkül is sok anyagot találhatsz. És ne ijedj meg, igazából elég egyszerű a dolog ha nem akarsz komolyabb darabokat, csak egy kis gyakorlat kell :)
2020. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!