Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 tantárgyból erettsegizek...

3 tantárgyból erettsegizek újra idén (májusban) mindegyik ugyan olyan szint mint amilyen volt előzőleg és tovább szeretnek tanulni vele, tehát felvételiző vagyok. Én erettsegizhetek most májusban?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem. Sajnos az eredményem nem érte el azt a pont határt azon egy megjelölt szakon amire jelentkeztem, ezért idén újra erettsegizek,3 tantárgyból, illetve most már nem csak egy szakot jelöltem meg hanem 3at is. (Pot felvetivel nem szerettem volna foglalkozni inkább bele torodtem hogy 1evet vesztek). Mind a 3 tantárgy típusa ismetlő érettségi. Mind a 3bol ugyanezen a szinten érettségiztem tavaly (matematika kozep szinten, angol kozep szinten, biológia emelt szinten). A kérdésem az hogy én minek szamitok most így idén? Én felvételiző vagyok és ezért most én is erettsegizhetek tavasszal vagy engem is el fognak tolni az előre hozottazokkal együtt októberre?

2020. ápr. 18. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha most akarsz továbbtanulni, akkor igen, megcsinálhatod.
2020. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ
2020. ápr. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!