Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A környezetemben hirtelen...

A környezetemben hirtelen mindenki annak szeretne tanulni aminek én. Baj ha ez zavar engem?

Figyelt kérdés

Azt érzem kicsit csúnya érzés ez.

Én most vagyok végzős a szakomon.

Egy családtagom meg még egy barátnőm is hirtelen jelentkezni szeretnének arra a szakra amire én járok és engem ez kicsit zavar, mert emlékszem, hogy annó amikor jelentkeztem kicsit lenéztek miatta, mert hogy nincs megfizetve és mert nem jó ötlet annak tanulni, amit szeretsz.

Közülük a családtagom már dolgozik a végzettségében, a másik ismerősöm az egyetemen egy másik szakon, amit nem szeret végzős.

Csak látják, hogy én mit csinálok és megtetszett nekik, de számomra ez nagyon fura, hogy így eldobják az éveiket, amiket annak szenteltek aminek épp tanulnak és hirtelen ezt akarják mikor eleinte még azt éreztem lenéztek engem a döntésem miatt.



2020. márc. 23. 00:13
 1/7 A kérdező kommentje:
A mindenki kicsi túlzás volt, azért bocsi!!
2020. márc. 23. 00:18
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Gondolj rá úgy, hogy visszanyalt a fagyi.
2020. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mit sírsz! A 80-as évek második felében MINDENKI autószerelőnek tanult! Aztán a 90-es évek elején mindenki CNC-s akart lenni! Aztán a 90-es évek végén mindenki kockult, informatikus akart lenni! Ezek trendek, kommersszé válnak bizonyos szakmák, nincs abban semmi, hogy te is az átlaghoz tartozol.
2020. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Én is azért mentem erre a mesterképzésre, amire, mert láttam, hogy egy volt csoporttársaim is erre jár. Előtte még nem is hallottam róla. Kapcsolódott az alapkelzesemben, s akkor jöttem rá, hogy ez a része az a szakmámnak, amk érdekel. Mikor fél évet jártam a szakra, már akkor felvettek a szakmába dolgozni, azóta is ott vagyok es imádom.
2020. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Fogd fel úgy, hogy Te voltál a "zászlós hajó" Ha csak hirtelen felindulásból akarják azt csinálni mint Te akkor úgy se lesz belőle semmi !!!
2020. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármas,akkor az hogy lehet mivel nem éltem akkor hogy most mégis hiány van?
2020. márc. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon. Ha te szereted az a lényeg. Gondolj úgy rá, hogy azzal a barátnőddel biztos lesz közös témátok, ha mindketten a szakmában dolgoztok. Hidd el nekem nagyon jókat lehet dumálni szaktársakkal, ha szereted amit csinálsz. Nem előled fogják elvenni a munkát feltehetően, bár nagyon sejtelmesen nem említetted a szakma nevét...
2020. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!