Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblítőt használtok?

Milyen öblítőt használtok?

Figyelt kérdés
Szeretem a mosott ruha illatát. Eddig kék Lenort használtam,de váltani szeretnék, milyen öblítőt használtok? Olyan érdekel aminek jó illata van és ha az udvaron teregetek ott is lehessen érezni azt a friss illatot? Vagy ti hogyan csináljátok hogy jó illatú a ruha mosás után és sokáig lehet érezni? Én mindig max jelzesig öntöm a gépbe, de valahogy már nincs olyan illata.
2020. máj. 13. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Szinte minden nap van ilyen öblítős kérdés...)

A konklúzió kb. mindenhol az, hogy ne akard "teletömni" a ruhát fölösleges vegyszerrel. Hozzászoktál az illatához, ezért nem érzed már, hiába használsz nagyobb mennyiséget.


Az öblítő elsősorban a maradék mosószer semlegesítésére való, nem illatosítására. Ha sok öblítőt használsz, az bennemarad a ruhában, és a bőröddel érintkezve még allergizálhat is.


Próbáld ki esetleg a mosóparfümöt, ha annyira ragaszkodsz az illatos ruhához.

De igazából annyiféle illat van rajtunk, hogy szerintem fölösleges. Dezodor, parfüm, testápoló, sampon - kész illatszertár :-D egy nő manapság.

2020. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Napi kötelező öblítős kérdés. :D


Kék Lenort használunk.

2020. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Istenem :D :D :D

Teljesen mindegy melyiket használod, a lényeg, hogy jó sokat önts belőle!!! Aztán tedd fel egy hónap múlva, hogy miért rohad a mosógéped!

2020. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az öblítőszag egyenlő az igénytelenséggel. Fürdünk és parfümöt használunk hogy jó illatunk legyen!
2020. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem igénytelen az öblítő illata. Én szeretem érezni teregetes közben, nem magamon akarom érezni.
2020. máj. 13. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
SEMMILYET!
2020. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Nyugodtan lepontozhattok :D

Ettől még megmarad a véleményünk az öblítőről és az öblítő szagú emberekről is!

2020. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert öblítő szagú akarok lenni..
2020. máj. 14. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nyomd be a +1 öblítést és nem kell semmilyen öblítőszer a géphez.
2020. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemetbol valo coccolinot hasznalok.

Teljesen mas mint amit itt kapsz(szerintem).

2020. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!