Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért sok a por?

Miért sok a por?

Figyelt kérdés

Gyakran kell torolgetni a lakasban, probaltam kideriteni, hogy miert. Konyveink nincsenek, szonyeg nincs, fuggony alig es azt is kimossuk gyakran. Sokan a ruhakra fogtak, igy megneztem es tenyleg, a ruhaszarito kornyeken es a szekrenynel sokkal porosabb minden, tehat a ruhakbol eredhet.

Egyesek azt mondtak, hogy a kicsi lakas az oka (35nm).

Mit javasoltok, hogyan legyenek a ruhaink kevesbe porosak?


2020. máj. 4. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ruhaszárításból rengeteg alró szösz lesz!
2020. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ezt hogy elozzem meg? Szaritogepem nincsen, de ahogy nezegettem a teljesitmeny adatokat, egy szaritas tobbszaz forint lenne.
2020. máj. 4. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Kintről jön be. A ruha inkább színes szöszöket hullat, nem szürke porcicákat. Nálunk ott is sok van, ahol nem teregetünk, viszont az utcai szobákban mindig több.
2020. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen én is filózok. Az ablakon szúnyogháló van.

Csakis a ruhákból jöhet, ezt megerősítik a szárítógépesek is akiknél szárítógépezés mellett kevesebb lett a por (nem nulla)


Annyit tudsz csinálni, hogy ruhaszárítás után egyszerűen átporszívózod a ruhákat kis teljesítménnyel, ruhakefével.

2020. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2020. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Huzatos a lakás, sok ablaknyitogatás (a légmozgás mindig szállít port magával)

Sok a ki-be járkálás (ruhádon, hajadon beviszed a port)

Keveset porszívózol

A porszívó nem jó: nincs benne hepa szűrő, vagy kiereszti valahol a port

2020. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb porszívóval az a baj, hogy hátul fúj, így mindenkééépen felkavar. A központi porszívó egyszerűen megváltás. Nincs zaj, nincs meleg, nincs idegessék és nem keveri maga mögött.


Ez pedig az első rész

[link]

2020. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kintről jön be, a sok autós veri fel a port. De fák tetején is hajlamos megülni a por, főleg ilyen szárazságban mint most. Utána meg egy szél mindjárt hordja is be a lakásba.
2020. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy kerül a szárítógépnel egy szárítás több száz forint.


Mi sokan vagyunk, éjjel nappal, a hét minden napján megy a szárítógép, és 3000el lett több a számlám.

2020. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!