Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől illatos a lakásod?...

Mitől illatos a lakásod? (Szellőztetést én is ismerem, köszönöm. )

Figyelt kérdés

Szóval akik szódabikarbónával meg kinyitom az ablakot és jó illat van köszönöm nekem nem tetszik.


Azokra a vagyok kíváncsi akiknél ha belép az ember és egyből az a gondolat van hogy hű de jó illat van:D mi a titok? Vettem már minden féle illatositot semmit se ért egyik sem. Felmosó vízbe is már mindent öntöttem...egy két percig érezni aztán semmi...

Naponta 2x mosok fel.

Járólap van mindenhol...


2020. ápr. 24. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk 100nm-es a ház, lakik bent egy nagytesű kutya is, szóval napi takarítás van. Van két “fújós” air wick illatosító, és amikor belépek a házba baromi jó illat van, pedig abszolút nincs túl illatosítva. Én amúgy is utálom az erős mesterséges szagokat (nekem ezek már szagok).

Azt lehet a baj, hogy túl sok különböző illatot helyezel el, úgy értem nyilván nincs egyforma illatú öblítő, illatosító és felmosószer, de pl. ha teszel ki illatosítót az egyik helyiségbe akkor ne tegyél egy különböző illatút a másikba. Ami pedig a másik ötletem, hogy a felmosóvízbe amit teszel szert abból ne tegyél többet mint amennyi a flakonra van írva. Nem gondolnák, de sokszor a több nem jobb.

Én semmilyen illatot nem viszek túlzásba, de mikor valaki belép mindig megjegyzi, hogy milyen jó illat van.

Tesóm lakása 50nm kb tele van mindenféle illatosítóval fújós, pálcikás fél óra alatt megfájdul nála a fejem.

Illetve egy draszrikusabb megoldás: festés, régi bútorok, szőnyegek cseréje.

2020. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Az orrod hozzászokik az otthoni illathoz szóval egy idő után fel sem tűnik. Amikor meg elmész máshoz egyből érzed az ő illatát, mert nem vagy ott napokon keresztül. Akikhez járok mindehol van egy jellegzetes illat és hozzá tudom kötni az emberhez. Ha rendszeresen felmosol, nem hagyod porosan a lakást és kimosod amit lehet (függöny, takaró, szőnyeg) akkor egészen biztos, hogy nem lesz büdös semmi. Még egyszer láttam valami elektromos illatosítót, ami pár óránként más illatot ad. Talán annak van értelme.
2020. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat szellőztetsz, kimegy a sprickolószag. :P
2020. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vadi új a lakás most volt festve, bútor csere is :D

Voltunk egyszer egy szálláson ahol olyan illat volt hogy valami eszméletlen 1 hétig voltunk és amikor elmentünk strandra vissza mentünk akkor is jó illat volt szellőztettünk és úgy is :D kerestem tisztító szert, elektromosat, szekrény tetejet végig néztük még kuka mögé is néztünk és semmit nem találtunk kérdeztük a szállás adót azt mondta hogy titok....


Most sincs nálunk büdös olyan semmilyen szag van... Na ki próbálom akkor úgy felmosni ahogy dobozra van írva :D eddig mindig dupla annyit öntöttem bele hátha ..

2020. ápr. 24. 13:06
 5/11 anonim ***** válasza:

újszaga van :)


Vagy párolog a falakból a víz, mint minden rendesen összehajigált újépítésű ház-felújítás után.

2020. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gyerekek... Besírok komolyan...

Ajaxból 6L 2x36ml (kupak) olyan illat van VÉGRE köszönöm sose gondoltam hogy az ajánlott mennyiség a jó ezer hálán!!!!

2020. ápr. 24. 21:09
 7/11 A kérdező kommentje:
*Hálám🥰
2020. ápr. 24. 21:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy eddig el se olvastad? ami rá van írva?
2020. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De elolvastam, csak a dupláját öntöttem bele hogy még illatosabb legyen 🤭
2020. ápr. 25. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikus...
2020. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!