Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mirol ismerem fel a hamis Arielt?

Mirol ismerem fel a hamis Arielt?

Figyelt kérdés

Egy kozeli ismerosom masik kozeli ismerosom allitolag hozza be nemetbol.

en veletlenul lattam meg nala tehat nem reklamozas celjabol.

elmondasa szerint nemetbol hozza az ismerose.

nem feltetelezem hogy atverne az ismerosom .kertem is egyet probanak.

2x 4,75 l van a kartonban.

5ezer ft.

tul jo az ara. Szerintetek lehetseges hogy eredeti ?

amikor lattam megszagoltam es megneztem az allagat nem tunt hamisnak.

de ha meg is az lenne mirol ismerem meg biztosan ?

es a csomagolason is egyebkent 1 db magyar betu nem volt.



#mosás #Ariel #moszoszer
2014. okt. 28. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha már megrendelted, próbáld ki. A mosás eredményén látod, hogy igazi-e. Illetve ha ugyanúgy mos, de olcsóbb, végül is kit érdekel, ha nem az? :)
2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
26%

Ausztriában akciósan lehet venni néha 800 g-os nutellát kb 800 ft-os összegért..itthon 1600 körül kapod meg, és az itthoni kevésbé jó mint a kinti.

Ez csak példa volt arra, hogy mennyire húznak le itthon , ráadásul ugyanazt a márkat gyengébb minőségnen kapod, amit K-Európába szánnak. Felhaborító ha azt nézed mennyivel keresnek többet.

Szóval ne tévesszen meg az ár szerintem.

2014. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Amit itt adnak azt Romániában gyártják ,és silányabb minőségben .Eredetit ritkán lehet kifogni .
2014. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es az igaz, hogy az eredeti arielnek feher kupakja van ?
2014. okt. 28. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nálunk konkrétan családtag dolgozik kint Ausztriában és higgyétek el, nincs AKKORA különbség a mosópor árak között. Minden héten hazajön és mégsem hozza a mosóport, max. akkor, ha nagyon lent van az euró ára. Auchanban, Pennyben akcióban nagyon gyakran Persilt, Arielt is nagyon jó áron lehet venni.


Hogy a magyar piacra gyártott szarabb-e vagy sem, erről lehet vitatkozni, de akkor azért vegyen az ember kintről, mert jobb, és nem azért, mert ott olyan olcsó, mert azért nem annyival olcsóbb!


Én max. akkor vennék, ha az "ismerős" közvetlen általam ismert családtagom lenne, aki nem ebből élne tutira, hanem egyébként kint dolgozna és mikor hazajönne, akkor hozna 1-2 mosószert, ha kérek. Itthon is vannak webshopok, amik németnek hazudják a hamis mosószereiket, még a vaterán is árulnak ilyenek!


A nutelláról meg annyit, hogy négy euró volt a múltkor az 1200 forint (de ha 300 fölött van az euró akkor több) és 1300-1400 körül itthon is meg lehet venni)


Ilyen méretűből egyet(!) legolcsóbban 20 euróért találtam német áruházban most így hirtelen netes keresésből. Nem nehéz számolni.


A német rossmannban az 1,1 literes Persil folyékony mosószer 4,8 euró! Csak ez 1440 és csak 300 forintjával számoltam. 1,1 liter!


A persil és az ariel között nincs akkora árkülönbség és lehet, hogy a rossmann nem a legolcsóbb bolt, de azért nem nehéz kiszámolni, hogy amit a kérdező ír, az tényleg a TÚL olcsó kategória. 13 euróért Németországban sem veszel majdnem tíz liter Arielt sehol. Mondom én legolcsóbban a neten német boltokban egy darabot drágábban találtam ennél, nemhogy kettőt.

2014. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Az én ismerősöm nekem mosószert hozott és egy német nagyváros összes boltját végigjárta,nagy bevásárlás címén,de Ariel mosószert12 Euró/44 mosásos/ alatt nem talált.Ez volt az akciós ár,ennél már csak felfele.Nem hinném,hogy az eredeti.A Nav hívta fel a figyelmet erre képek formájában,hogy milyen a hamisított Ariel és ezek a kettesével csomagoltak is köztük voltak. Én a helyedben nem kockáztatnék,mert lehet,hogy az egészségednek többet ártasz vele/bőrallergia/.
2014. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha csóválja a farkát de közben morog, akkor vigyázz vele, mert hamis.
2014. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Folyékony Arielröl van szó? Ugy tudom az eredeti folyékony kék szinü a flakonban,a hamisitvány ill. utánzat pedig lila szinü.Én már sajnos vettem lila folyékony arielt,de meg se közeliti az eredetit.Olyan mint a lidl-s folyékony Formil.A folyékony Ariel a legjobb,kiprobáltam,hogy a szinesek mellé fehéret is tettem,és a fehér nagyon szép maradt,nem szürkitette be a többi ruha.
2014. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Azon felesleges rugózni, hogy milyen a csomagolás vagy a kupak - olyan, amilyet rátesznek. Ha a gyárban hirtelen rájönnek, hogy kéne a kupak anyagába pár csepp festék, akkor tesznek bele és onnantól nem olyan.

De egyébként szerintem nem éri meg vele kísérletezni. Én port szoktam venni, 70-75 ml-nél többet nem használok egy mosáshoz, ha gélt veszek, abból 35 ml tudja ugyanezt. Augusztusban vettem egy 5 kilós zsákot, mostanában fogunk a felénél járni. Akkor szoktam megvenni, ha akciós, 700 Ft körül van per kg vagy liter. Akárhonnan nézem, heti 3-4 mosás mellett is havi 1000 Ft alatt maradunk, szóval nincs is nagyon miből spórolni - ennél még vécépapírra is többet költünk.

2014. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!