Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az edénycsurgatót milyen...

Az edénycsurgatót milyen gyakran, és mivel kell fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki belemerülne a jelenlegi helyzettel kapcsolatos témába, SEMMI KÖZE hozzá, nem vagyok hipochonder. Csak pasi vagyok, és szeretnék tanulni hogy lehet könnyedén tisztán tarthatóvá tenni.
2020. márc. 21. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer rendesen lemosod nmosogatószerrel, utána meg leönlíted vízzel.
2020. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ecettel szoktam áttörölni, az vízkő ellen is jó. Utána sima vízzel mosom át. 1-2 hetente érdemes.
2020. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A baktériumok és penészgombák okozta elszíneződés hipós áttörléssel eltüntethető. A kivált vízkövet vízkőoldóval vagy híg sósavval lehet feloldani. Leghelyesebb a lecsurgás után ottmaradt vizet azonnal kiönteni a tálcából, hogy mérsékelhető legyen az elszennyeződés.
2020. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hetente szoktam leöblíteni, ha már vízköves, ecetet öntök rá (a miénk műanyag rácsos), kicsit rajta hagyom, aztán valami kefével átmegyek rajta akkor újra újszerű. Direkt fertőtleníteni eddig nem állt szándékomban, hiszen csak tiszta edények kerülnek rá.
2020. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!