Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Baba rágókát, főleg olyat,...

Baba rágókát, főleg olyat, aminek textil része is van (könyvecske vagy állatfigura, aminek van rágható része is) mivel szoktátok tisztítani, fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha csak simán mosogatószeres szivaccsal letörlöm és lemosom, akkor óhatatlan, hogy a textil rész is vizes lesz, és akkor foltosan szárad, ezt akarom megelőzni. Fertőtlenítő kendővel áttörölve, még ha meg is szárad és úgy veszi vissza a szájába, nem tudom árthat-e.

2020. febr. 11. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen általános fertőtlenítővel tuti nem kezelném azt, amit a baba a szájába vesz. Lehet kapni babajátékokra való fertőtlenítőt, vagy amivel a cumisöveget fertőtleníted. Ilyen bio sprayk is vannak már, mással én nem kezelném.
2020. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Auqaint
2020. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerem az ilyen fertőtlenítő folyadékokat, na de nem lehet úgy belemártani ezeket hogy a játék nem rágóka része ne kerüljön bele... Van pl. babája, amin két rágóka rész is van, vagy egy ölelő plüss ami körbe fogja kezével a rágókát, ezeket még sem mártogathatom bele a folyadékba.. :(
2020. febr. 11. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
De spriccelőset vegyél és lespricceled a plüsst is.
2020. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!