Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom a romlott tej...

Hogyan tudom a romlott tej szagát eltüntetni?

Figyelt kérdés
Elvoltunk itthonról 1 hetet és a kapszulás kávéfőző tejadagolójának alján maradt egy nagyon kis tej, elfelejtettük elmosni... most olyan szaga van a tartálynak meg a fedelének is, mintha 2 döglött állat teteme beleköltözött volna és már oszlásnak is indult... átmostam már 2 liter ecetet rajta, elmostam mosogatószerrel, citromlével, de még mindig büdi... :/
2020. jan. 12. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a kapszulás megjelölés semmit nem mond a tejtarto anyagárol, ami lényeges!!
2020. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima műanyag..
2020. jan. 12. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Kicseréled azt az alkatrészt amibe belerohadt. Aztán ha még mindig, akkor a mellette levőt is. :)

A tök fölösleges burzsujcuccok öröme.

2020. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azert, mert neked nincs penzed egy kavefozore, es iszod az s-budget kotyogos kavet, nem itt kell kielni az irigyseged. :)


Ecettel es citrommal, beaztatva par orat, sikerult szagtalanitani, ha valaki egyszer ideteved es ugyanez a gondja.

2020. jan. 13. 00:23
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem kávézok. :) Viszont ismerem ezeket az értelmetlen cuccokat, van a környékemen pár.
2020. jan. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jolvan. :) Neked a szamitogep is felesleges, kapcsold ki es add el.
2020. jan. 13. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Neked se kell semmi. Dobd ki az ablakon.
2020. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!