Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csinaltok egy atlagos...

Mit csinaltok egy atlagos szombaton?

Figyelt kérdés
Talaritas vagy munka. Milyen a nap folyamata. Esetleg bevasarlas vagy vendeg varas stb

2019. okt. 5. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Suliban vagyok, 200+ km-re otthonról. Igaz csak kísérőként, a párom levelezős hallgató, én meg elkísértem, hogy vele lehessek.
2019. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez mind :-) Most is csinálnom kellene sok mindent, de már tele van a hócipőm pedig még csak 9 :-(
2019. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Aludni fogok.:)
2019. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
7-8-ig alszok, utána tanulok, hogy ne vasárnap kelljen mindent csinálni.
2019. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Asszinyé a benti munka, enyém a kinti, ebben az időszakban, fa beszerzés, fa aprítás, fa pakolás,
2019. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Ami épp meló van. Ma a körtepálinka főzést fejezem be délelőtt. Utána teszem oda az első főzet birsalmát. Közben az új gyümölcsfák helyét készítem el. 15. e után ültetni kell. Ilyenek. Közben főzök egy halászlét.
2019. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Mindig mást:

- Játék a gyerkőccel (még kicsi, később sokkal több lesz vele a program)

- Itthoni munkák, főzés, mosás, takarítás

- Maszek rajzolgatnivaló (építészeti tervezés)

- Bevásárlás

- Vagy jönnek vendégek vagy mi megyünk

- Növények babrálása, kocsi babrálása

- Amit fater kitalál

- Amit én kitalálok


Amit csinálnék: Ülnék egy jacuzziban, vagy feküdnék a tv előtt egész nap. Nachost ennék sajtszósszal és söröznék. Meg lövöldöznék a gépen. Persze ezek is megvannak, csak sokkal-sokkal kisebb arányban mint régen.

2019. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
7-es vagyok: meg persze amit a feleségemmel kitalálunk, csak az olyan alapvető volt hogy kimaradt.
2019. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármit ami nem házimunka. Egy éve fogadtam takarítónőt, cigin, kasszasori apróságokon illetve más felesleges dolgokon simán megspórolom az árát. Így a hétvége tényleg a pihenésé.
2019. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyerekekkel sétáltam, majd egész nap pihentünk, természetfilmet neztunk, egyutt voltunk. Férjem holnap érkezik haza kulfoldi utrol.

En altalaban a het folyaman megcsinalok mindent, h szabad legyen a hetvegenk. Igy tegnap megfoztem a mai ebedet is. Jaa bocs ma sutottem egy muffint:-)

2019. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!