Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Adventisták leírnátok mit...

Adventisták leírnátok mit csináltok szombaton?

Figyelt kérdés
Egy átlagos szombati napra vagyok kíváncsi reggeltől estig hogyan ,mivel zajlik le ez a nap?

2015. máj. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint egy katolikus vasárnap.
2015. máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a napot a gyülekezetben töltöm, ahol elsőként Bibliatanulmányozással kezdünk, vagy ha be vagyok osztva, akkor a gyermekekkel veszünk át egy bibliai szakaszt. Rövid szünet után következik az Istentisztelet, ahol egy prédikátor igehirdetését hallgatjuk meg, énekelünk és közösen imádkozunk. Ezt egy közös ebéd követi, majd egy rövidebb imaóra, ezután közös séta. Kéthetente délutánonként szokott lenni evangélizációs célú bibliai előadás, ahova vendégeket is hívunk. Ezzel zárul a szombat.


Üdv. Péter

2015. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mulder614 ***** válasza:
szóval akkor vasárnap semmilyen gyülekezet nincs?
2015. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vasárnap nem tartunk általában programot a gyülekezetben.


Én szombaton délelőtt a gyülekezetben vagyok, van csoportos bibliatanulmányozás, igehirdetés, beszélgetés, a délutánt pedig családdal és Istennel töltöm pihenéssel, beszélgetéssel és olvasással.

2015. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!