Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki hogy mossa a ruhákat?

Ki hogy mossa a ruhákat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert megveszem a márkás mosószert a márkás öblitővel de hiába. Ugyanis mikor kismosom a ruhát és kiveszem a mosógépből nem igazán érzik rajta se akkor se száradás után az öblitö illata. Az utcán viszont meg sok emberen érzem hogy milyen jó erős tömény öblítő illattal van. Ki hogy csinálja hogy érezzen az öblítő illata. Mosógép lenne elkoszolódva és az venné el az illatot vagy hogy cisnaljam. Próbáltam több markát több típust más illatokat nehogy megszokjam az illatot és ne érezzem.

2019. aug. 25. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na, megmondom neked miért: túl sok ruhát teszel be!

Évekig én is ezen filóztam, hogy miért nem illatosak a ruháim, és erre jöttem rá. Tényleg nem szabad megtömni, csak lazán félig, harmadig pakolni.

2021. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!