Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízcsaphoz a gumis betétet 2...

Vízcsaphoz a gumis betétet 2 darab "balos" betétre cseréljem?

Figyelt kérdés

Feltétlenül Ebay-ről rendelnék próba szerencse alapon két darab betétet, méreteik megfelelőnek tűnnek, viszont nem értem azt, hogy párban miért egy jobbos és egy balos jár, amikor a gumis szelepeket kizárólag balra nyitjuk, akár jobb, vagy akár bal oldalon vannak.

Ha jól sejtem, ez esetben nekem nem összeállított párban kell vennem, hanem ahelyett két balos nyitású fogja a gumisok nyitási irányát utánozni?

[link]



2018. aug. 2. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Erre nem emlékszem már...


Még valami:


Állítólag az igazán jó(!!!) minőségű kerámiás csapbetét zárórészei valódi kerámiából vannak(extra kemény kopásálló és NEM 700Ft,hanem min 3000ft) , míg az olcsók nem is abból, hanem kemény műanyagból(Danamid-bakelit keverék) .....és csak kerámiásként adják el! Szóval egy kis hamisítás történik ebből is,ahogy sok más termékről kiderült már .

Így az történhet hogy ez az olcsó csapbetét kb 1 év használat után el kezd csepegni és nem fog jól zárni,hisz a műanyag nem olyan kemény mint a kerámia

2019. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, hogy kerámiából vannak mert így is filléres az előállítása.

Amúgy nálam 15 év után sem csepeg egyik sem, pedig nem adtam értük pár száz Ft-nál többet.

2019. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!