Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » LED: hány darab és mekkora...

LED: hány darab és mekkora helyiségenként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felújítás előtt állunk, gipszkartonba épített LED-eket szeretnénk mindenhova.

Melyik helyiségbe hány darab kell és mekkora?

Valamint melyik az a LED izzó márka, ami nem a leggagyibb, de megfizethető?

Köszönöm a válaszokat!


Hálószoba 4,5 x 4,2 = 19 m2

Gyerekszoba 4,5 x 4,2 = 19 m2

Nappali 4 x 6 = 24 m2

Folyosó 5 x 2 = 10 m2

Konyha - étkező 4,3 x 3,7 = 16 m2


2016. febr. 23. 10:30
 1/2 acelsziv ***** válasza:
69%
ezt bármelyik szaküzletben kikalkulálják neked pontosabban is mint amit itt kapsz, mert ők tudják, mijük van.
2016. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán egy hete olvastam utána,mit is tudnak ezek a világitó csodák .Előtte vettem egy 5 w osat,és még ugy sem világitott mint egy 7 w kompakt .Véletlen találtam egy oldalt,amin 4-5 en is vitáztak róla .Volt aki egy ősszehasonlító táblázatot is közzé tett.W,fényerő,ár ,megtérülés .Nagyon hozzá értő lehetett ,mert szakszerüen volt minden leírva .A jót meg kell fizetni,melynek az ára sohasem térűl meg .Hiába irnak több ezer órát,fele után már 10 % al csökken a fényerő .A Kinaiak meg egyátalán nem megbizhatók .Akik látni is akarnak ,azok a szoba több pontjára helyezzenek el égőket,mert csak egy pontba világitanak megfelelően .Igazából olyan éjjeli lámpákba való.Előnye annyi a kompakttal szemben,nincs melegedési idő,azonnal teljes fényre vált. Ha 2 x cserélünk kompaktot,még akkor is összeségében olcsóbban jövünk ki

Keress rá a googlében ,LED es világitás,valahol itt írnak többet róla

1 hétig birtam a vakoskodást,aztán kib...tam .

2016. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!