Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vízcsaphoz a gumis betétet 2...

Vízcsaphoz a gumis betétet 2 darab "balos" betétre cseréljem?

Figyelt kérdés

Feltétlenül Ebay-ről rendelnék próba szerencse alapon két darab betétet, méreteik megfelelőnek tűnnek, viszont nem értem azt, hogy párban miért egy jobbos és egy balos jár, amikor a gumis szelepeket kizárólag balra nyitjuk, akár jobb, vagy akár bal oldalon vannak.

Ha jól sejtem, ez esetben nekem nem összeállított párban kell vennem, hanem ahelyett két balos nyitású fogja a gumisok nyitási irányát utánozni?

[link]



2018. aug. 2. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy minek kell ezt rendelni, amikor a piacon kb. 300 Ft-ért, a szerelvényboltban meg kb. 500 Ft-ért kapod meg ugyanezt?!

(már vagy 15 éve)

2018. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. Megértetted a kérdést? Úgy látom, hogy NEM!

2. Megnézted, hogy mit vennék? Ezek szerint AZT SEM!

2018. aug. 2. 19:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Kukázom a gumis betéteket mindörökre, kerámiára váltok.
2018. aug. 2. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van, ha utánozni akarod a mostanit két egyformát kell vásárolnod. Ha párban veszed akkor ugye összeforognak. Ez szerintem azért van, mert jobb és bal kézzel is ugyanaz a mozdulat. Ha ezt választod baromi gyorsan hozzá fogtok szokni.
2018. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Megértetted a válaszom?

NEEEEEEM!

Amúgy rajtad kívül már mindenki kerámiabetétet használ, csak tehozzád most ért el.

(Amit belinkeltél az is kerámia volt)


Természetesen jogodban áll hülyének lenned.

2018. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szerelvényboltban a kerámia szelepfelső inkább 4000+. De ha tudsz 500 Ft-ért érdekelne engem is.
2018. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es!

6-os, 500-ért nem, de pár szász forinttal drágábban már találtam.

2018. aug. 3. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Mink a google, ha nem tudjátok használni??

[link]

2018. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Némelyik IKEÁS csapnál is tapasztaltam hogy a 2 betét ellentétes irányú belső orsó maggal rendelkezik. Maga a befogatási menete az változatlanul 1/2" jobbos,és csak az orsónál van eltérés.így ez a funkció nem változtat a használhatóságon,hogy a tekerési irány fordított az egyik ágon.
2019. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, az ha jól sejtem, nem kerámiás, igaz?
2019. máj. 7. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!